Kocaeli

Buderus Servis Gebze

Buderus Servis Gebze olarak uzun yıllardır Kocaeli’nin Gebze ilçesinde siz değerli müşterilerimize en doğru ve kaliteli bir şekilde kombi bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız her geçen gün kendisini geliştirip başarısının üzerine başarı ekliyor.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmalar yapıp en doğru ve güvenli hizmeti vermeye çalışıyor. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerimize olan ilgimiz devam etmektedir. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden firmamız onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor.

Firmamız tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır. Aynı şekilde onarım ve bakımda da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Gebze Buderus Servisi
Konumu: 754. Sk. No:11
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
Servis Numarası: 0850 888 44 55
Mesai: Pazartesi-Cuma : 08:42 – 18:31
Cumartesi : 09:15 – 17:18

  • Sedat

    Uzun yıllardır evimde Buderus marka Logomax U62 modelli kombiyi kullanıyorum. Fiyat performans olarak kombimden çok memnunum. Şu ana kadar hiç arıza yaşamadım. Çünkü her sene periyodik bakımını asla aksatmam bu sene de her sene olduğu gibi bakım için Buderus Servis Gebze şubesini tercih ettim. Kısa sürede gelen ekip kombimin bakımını yaptı. Her sene olduğu gibi yine hizmetten çok memnun kaldım.

  • Cemile

    Evimde yeni aldığım buderus marka Logamax U052 model kombiyi kullanıyorum. Her açtığımda 3A arıza kodu vererek bir süre sonra çalışmamaya başlıyordu. Evime en yakın teknik servis için internetten numaralarını bulduğum Buderus Servis Gebze şubesi hemen gelip baca montajını yanlış yapılmış olduğunu tespit ederek çok uygun bir meblağa sorunumuzu hallettiler.

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır