Buderus Servis Gebze

Gebze bölgesinde hizmet veren Özel Buderus Servis, kombi bakım, onarım, tamir hizmetleri, orijinal yedek parça temini ve 1 yıl garanti avantajlarıyla kullanıcılarına sağladığı çözümlerle öne çıkıyor. Her türlü Buderus kombi ihtiyacınızda güvenilir bir destek sunan firma, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor.

Profesyonel Kombi Bakım Hizmeti:

Özel Buderus Servis Gebze, kombi bakımında uzmanlaşmış bir ekip tarafından sunulan profesyonel hizmetleriyle öne çıkıyor. Kombi bakımının düzenli aralıklarla yapılması, cihazın verimliliğini artırırken enerji tasarrufu sağlamak için de önemlidir. Firma, kombi bakımında titizlikle gerçekleştirdiği işlemlerle kullanıcılarına güven veriyor.


Buderus Servis Gebze İletişim:

Gebze Buderus Servisi 
Konumu:754. Sk. No:11 Mustafapaşa 41400 Gebze/Kocaeli
Servis Numarası:0850 259 88 84
Mesai:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

2 Comments

  1. Uzun yıllardır evimde Buderus marka Logomax U62 modelli kombiyi kullanıyorum. Fiyat performans olarak kombimden çok memnunum. Şu ana kadar hiç arıza yaşamadım. Çünkü her sene periyodik bakımını asla aksatmam bu sene de her sene olduğu gibi bakım için Buderus Servis Gebze şubesini tercih ettim. Kısa sürede gelen ekip kombimin bakımını yaptı. Her sene olduğu gibi yine hizmetten çok memnun kaldım.

  2. Evimde yeni aldığım buderus marka Logamax U052 model kombiyi kullanıyorum. Her açtığımda 3A arıza kodu vererek bir süre sonra çalışmamaya başlıyordu. Evime en yakın teknik servis için internetten numaralarını bulduğum Buderus Servis Gebze şubesi hemen gelip baca montajını yanlış yapılmış olduğunu tespit ederek çok uygun bir meblağa sorunumuzu hallettiler.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis