Buderus Servis Bahçelievler

Buderus, ısıtma ve soğutma sistemlerinde dünya çapında tanınan bir markadır. Bahçelievler, İstanbul’da yaşayanlar için Buderus servis hizmetlerini almak büyük bir kolaylık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla öne çıkan Buderus servisleri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Bahçelievler’deki Buderus servisi, uzman teknik ekibiyle her türlü Buderus ürününün montaj, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Buderus Servis Bahçelievler

Buderus cihazlarınızla ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorunda, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimiz hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlar. Buderus servisi olarak Bahçelievler’de sunduğumuz hizmetler arasında periyodik bakım, arıza tespiti ve onarım, yedek parça temini ve acil müdahale bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak, kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratmayı hedefliyoruz.

Buderus Servis Bahçelievler İletişim:

ŞİRKET ADI:SÜLEYMAN KAYAOĞLU VE ORTAĞI – ÖZGÜN ISI
ADRES:KOCASİNAN MERKEZ MAH. ESKİ EDİRNE YOLU CAD. HANIM SOKAK NO:3/B
TELEFON:212 656 17 39
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Herkes kombi servisi hizmeti sağladığını söylemektedir. Ancak sizinle tanışmadan benim gibi asla farkı görebilmesi mümkün değildir. Kalitenin adresisiniz gerçekten.

  2. Kombimin su damlatması sebebiyle Buderus servis Bahçelievler iletişim numarasını arayarak arıza kaydı bıraktım. Ancak, Buderus servis Bahçelievler, yaptığı işlemler hakkında bana hiçbir bilgi vermedi. Buna ek olarak, benden 100 TL bakım parası istedi. Bu konuda yapılan hizmetler hakkında bilgi almayı beklerdim.
    Sonuç olarak, kombideki sorun çözüldü. Ancak, bakım işleminden sonra kombinin kapak kısmında çizikler meydana gelmiş. Servis gelmeden önce çizik yoktu. Açıkçası verilen hizmetten pek memnun kalmadım. Buna ek olarak, biz kombideki sorunun çözülmesini istemiştik. Kombi bakımına dair herhangi bir talebimiz olmamıştı. Bu yüzden, bakım parası ödemek zoruma gitti. Buderus, bu konularda biraz daha duyarlı olsa keşke!

  3. Kombimiz bozulduğu için yeni bir kombi arayışına girdik. Araştırmalarımız sonucunda Buderus marka kombi modelinde karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde yeterli şekilde ısıtmadığını fark ettik. Yüksek seviyede çalışmasına rağmen başarılı bir performans ortaya çıkarmıyordu. Bizde bu can sıkıcı konudan kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Bahçelievler (Şirinevler) adresinde aldık. Servis ekibi hızlı yönü ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorunu hemen çözmüş oldu. Bu şekilde tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde bu sorundan kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu sayede bitmiş oldu.

  4. Kullanmış olduğum kombinin daha uzun sağlıklı ve verimli olması için bakımının yapılması gerektiğinin bilincindeyim. Bu yüzden her sene aksatmadan kombimin bakımını yaptırırım. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple Buderus Servis Bahçelievler şubesine ulaştım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis