Buderus Servis Fatih

İstanbul’un tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan Fatih ilçesi, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için dinamik bir altyapıya sahiptir. Özellikle kış aylarında ısınma veya yazın serinleme ihtiyaçları düşünüldüğünde, güvenilir bir servis hizmeti hayati önem taşır. İşte bu noktada, Buderus markasının sunduğu servis hizmetleri devreye giriyor. Buderus Servis Fatih, İstanbul’un bu köklü semtinde Buderus markalı kombi, klima ve ısıtma sistemleriniz için profesyonel çözümler sunar.

Buderus Servis Fatih

Buderus, dünya çapında kabul görmüş bir Alman markası olarak, yüksek kalitede ısıtma ve soğutma sistemleri sunar. Fatih semtinde yer alan Buderus Servis, markanın bu global standartlarını yerel hizmetlerle buluşturur. Eğitimli ve tecrübeli teknisyen kadrosu ile arızalarınız hızlı ve etkin bir şekilde çözümlenir. Her türlü Buderus modeline uygun yedek parça ve aksesuarlar, servisimizde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Buderus Servis Fatih İletişim:

ŞİRKET ADI:BEST ISI SİSTEMLERİ
ADRES:AKŞEMSETTİN MAH ŞAİR CEM SOK NO:8/B
TELEFON:212 504 26 84
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

10 Comments

 1. Havlupanım bir türlü ısınmıyordu kombide bir arıza olduğunu düşünerek servisi aradım gelip önce anlattılar sonra yardım ettiler teşekkürler.

 2. Biz yaklaşık 6 yıl önce Buderus marka bir kombi aldık. Kombi normal petekleri ısıtıyor. Ancak banyo suyunda zaman zaman soğuma oluyor. Bizim yaşadığımız sorunun kaynağı ne olabilir. Petekler ısınmasa kombide arıza var diycem ama petekler ısınıyor. Su da bazen ısınıyor bazen ısınmıyor. Biz de anlayamadık. Garantisi de doldu. Acaba kombiden mi kaynaklı? Bir de Buderus servis Fatih bölgesine hangi firma bakıyor acaba?

 3. Buderus marka kombimin arızası aylardır çözülemedi. Artık bıktım. Kombinin sorunu şu: kombi çalışırken oldukça fazla ses çıkarıyor. Ayrıca sıcak suyu açtığımda kombi bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Daha önce farklı birkaç servis çağırdım. Kombinin 2 farklı parçasını değiştirdiler, sorun yine de düzelmedi. Üstelik Buderus servis Fatih ilçesinde yok. En azından ben öyle biliyorum. Eğer varsa ve işinde iyiyse bana yönlendirebilirseniz sevinirim.

 4. Evdeki kombiyi yenilemeye karar verdikten sonra fark ettim ki Türkiye’ de kombi konusunda çok farklı marka ve çok farklı model seçeneği varmış. Elektronik bir cihaz aldığımdan dolayı her üründe olduğu gibi kombi içinde servis çok önemli olduğundan önce bu detayı araştırıyorum. Yaptığım araştırmalarda performans ve fiyat açısından Buderus kombilerin çok iyi olduğunu gördüm ancak Buderus Servis Fatih merkezinin hizmetlerinin nasıl olduğuna dair fikrim yok. Daha önce deneyim etmiş olan var mı?

 5. Geçen akşam duş alırken aniden sıcak gelen suyun buz gibi gelmesi ile kendimi dışarı zor attım. Çocukların kombi ile oynadığını düşünerek kendilerine seslendim fakat kimsenin kombiyi ellemediğini duyunca bir sorun olduğunu anladım. Ertesi gün Buderus yetkili servisinden bir hanımefendiyle görüştüm. İnsanı bu kadar küçük gören, bu kadar umarsızca konuşan başka bir müşteri temsilcisi hatırlamıyorum. Telefonu sinirle kapatıp ilçemde faaliyet gösteren Fatih Buderus Servis’i aradım. Daha önce bu servisin yaptığı işlerin kalitesi hakkında kulaktan dolma dahi olsa bilgim vardı. Arkadaşlar eve gelerek klimayı atölyeye dahi götürmeden birkaç küçük parça değişimi yaparak sorunu çözdüler. Herkese tavsiye ederim. Gerçekten Fatih Buderus Servis çalışanları çok kaliteli insalar.

 6. Uzun süredir Buderus markasının ürünlerini kullanan bir aileyiz. Buderus marka kombiyi de çok heves ederek aldık. Önceki ürünlerde sorun yaşamadığımız için Buderus kombide de sorun yaşamayacağımızı düşünüyorduk. Ancak, tahmin ettiğimiz gibi olmadı!
  Buderus kombimizden günün her saatinde yoğun bir ses geliyordu. Arızayı çözmesi adına Buderus servis Fatih ile iletişime geçtik. Buderus servis Fatih; evimize gelerek sorunu tamamen çözdüğünü bizlere bildirdi. Ancak, hala daha kombiden yoğun bir ses gelmeye devam ediyordu. Geçen süre içerisinde yaklaşık dört- beş defa servis evimize geldi. Sonuç olarak, değişen bir şey yok! Açıkçası, Buderus gibi önemli ve popüler bir markanın böyle basit bir sorunu çözememesi bizi bir hayli şaşırttı!

 7. Buderus marka kombimiz son günlerde ısıtma konusunda pek iyi değildi. Özellikle eskiye nazaran başarısız bir sonuç ortaya çıkarmaya başlamıştı. Bu durum bizim için kış aylarında çok kötü sonuçlar doğurduğundan dolayı sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Fatih (Topkapı)adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek bize cihazı teslim etti. Ve bize kombi bakımına dair küçük tavsiyelerde bulundu. Buderus Servis Fatih (Topkapı) servisinin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesi sayesinde yaşamış olduğumuz bu sorundan çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 8. 2019 senesinde evim için kombi alırken en iyi olması için Buderus GB022i-24 kh modelli kombiyi satın almıştım. Ancak kombimde sıcak su sıkıntısı yaşamaya başladım. Ben de garantili diye garanti servisini çağırdım. Ancak gelen garanti servisi kullanıcı kaynaklı hata diyerek benden yüksek bir meblağ talep etti. Ben de onlara yaptırmak yerine daha uygun fiyat veren Buderus Servis Fatih ile iletişime geçtim ve kısa sürede uygun bir fiyata sorunum çözülmüş oldu.

 9. 10 yaşında bir oğlum var ve her yere ulaşabildiği için benim olmadığım bir boşlukta kombiye ulaşıp düğmeleriyle oynamış. Buderus markalı kombimi uzun uğraşlar sonucu açamadığım için Buderus Servis Fatih şubesini aradım. Bana kombinin kendini güvenlik sebebiyle kitlediğini söylediler ve telefondan bunu nasıl çözeceğimi tarif ederek bu problemimi çözdüler. Başka teknik servislerin gelip bir ton para alacağı bu problemime karşı böyle yaklaşan şubesine teşekkür ederim.

 10. Bir şirkette yöneticiyim ve yıllık ekipmanların rutin bakımından sorumluyum. Patronların bu zorunluluğa karşı olmasından ve maddi kaygıdan ötürü ucuz bir yerle anlaşmaya çalışmamız için baskısından dolayı uzun araştırmalar sonucu yıllık bakım için Buderus Servis Ftih şubesi ile anlaştık. Şirketteki buderus marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis