İstanbul

Buderus Servis Fatih

Buderus servis Fatih şirketi olarak sizlere kombi onarımı ve bakımı ile ilgili olan tüm hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un birçok noktasında servisi bulunan Buderus, Fatih semtinde de sizlere hizmet veriyor. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız bize ihtiyacınız olan her an ulaşabilirsiniz. Son derece modern, güncel ve teknolojik cihazlarımızla çalışıyoruz. Kombilerinizin bakımı ve onarımı için ihtiyaç olan tüm bilgiye sahip profesyonel ve alanında uzman ekibimiz de sizler için hizmet veriyor. Buderus servis Fatih olarak siz değerli müşterilerimizin verilen hizmetler sonrasında memnun olması bizler için en önemli amaçlardan biridir. Memnuniyetiniz için kullandığımız cihazlarımızı gelişen teknoloji ile sürekli güncelliyor, yeniliyoruz. Ekonomik, uygun fiyatlı bir servis hizmeti almak istiyorsanız bizleri tercih etmeniz yeterli olacak.


ŞİRKET ADI: BEST ISI SİSTEMLERİ
ADRES: AKŞEMSETTİN MAH ŞAİR CEM SOK NO:8/B
TELEFON: 212 504 26 84
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Tuğçe Soner

  Havlupanım bir türlü ısınmıyordu kombide bir arıza olduğunu düşünerek servisi aradım gelip önce anlattılar sonra yardım ettiler teşekkürler.

 • Reply
  Buse E.

  Biz yaklaşık 6 yıl önce Buderus marka bir kombi aldık. Kombi normal petekleri ısıtıyor. Ancak banyo suyunda zaman zaman soğuma oluyor. Bizim yaşadığımız sorunun kaynağı ne olabilir. Petekler ısınmasa kombide arıza var diycem ama petekler ısınıyor. Su da bazen ısınıyor bazen ısınmıyor. Biz de anlayamadık. Garantisi de doldu. Acaba kombiden mi kaynaklı? Bir de Buderus servis Fatih bölgesine hangi firma bakıyor acaba?

 • Reply
  İstanbul Fatih Buderus Kombi Servis Telefonu: 444 88 48 | Uydu Kafa

  […] ve civarında oturan kişilerin de kombi servisi talepleri çok fazla olmaktadır. Buderus Servis Fatih, uzman ve çalışkan ekibi ile birlikte hareket etmekte ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını […]

 • Reply
  Atife O.

  Buderus marka kombimin arızası aylardır çözülemedi. Artık bıktım. Kombinin sorunu şu: kombi çalışırken oldukça fazla ses çıkarıyor. Ayrıca sıcak suyu açtığımda kombi bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Daha önce farklı birkaç servis çağırdım. Kombinin 2 farklı parçasını değiştirdiler, sorun yine de düzelmedi. Üstelik Buderus servis Fatih ilçesinde yok. En azından ben öyle biliyorum. Eğer varsa ve işinde iyiyse bana yönlendirebilirseniz sevinirim.

 • Reply
  Enes B.

  Evdeki kombiyi yenilemeye karar verdikten sonra fark ettim ki Türkiye’ de kombi konusunda çok farklı marka ve çok farklı model seçeneği varmış. Elektronik bir cihaz aldığımdan dolayı her üründe olduğu gibi kombi içinde servis çok önemli olduğundan önce bu detayı araştırıyorum. Yaptığım araştırmalarda performans ve fiyat açısından Buderus kombilerin çok iyi olduğunu gördüm ancak Buderus Servis Fatih merkezinin hizmetlerinin nasıl olduğuna dair fikrim yok. Daha önce deneyim etmiş olan var mı?

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56