Kocaeli

Buderus Servis Darıca

Kombi satın alırken kullanıcılar uzun ömürlü olmasının yanı sıra kombiden tam performans almayı amaçlar. Bundan dolayı, bu özelliklere sahip olan Buderus markası tercih edilen markaların başında gelir. Çünkü Buderus ürettiği kaliteli kombilerle adından söz ettiren markaların başında gelmektedir. Ancak her kombide olduğu gibi Buderus markasında da zaman zaman arızalar meydana gelmektedir.

Bu noktada işinde uzmanlaşmış, müşterilerin talepleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti verecek bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Yılların vermiş olduğu deneyimle Buderus Servis Darıca kombi alanında bakım, onarım, yedek parça tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi teknik servis hizmetlerini Kocaeli’nin Darıca ilçesinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Alanında profesyonelleşmiş ekibimiz Buderus markasına ait her türlü arızayı en etkin ve hızlı bir şekilde gidermektedir.

Bunun yanında onarım işleminden sonra teknik desteğini asla kesmemektedir. Ayrıca hizmet sonrası tamiratını ya da parça değişimini yaptığı cihazınıza 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Bu garanti sayesinde siz değerli müşterilerimiz asla mağdur olmamakta, firma olarak bizler de yaptığımız işin arkasında durduğumuzu göstermiş oluruz. Sizler de Buderus marka komibinize ait bakım, onarım ve montaj işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.


Darıca Buderus Servisi
Konumu: Berkant Sk. No:16
Piri Reis
41700 Darıca/Kocaeli
Servis Numarası: 0850 888 22 33
Mesai: Pazartesi-Cuma : 08:42 – 18:31
Cumartesi : 09:15 – 17:18

  • Ersin

    Darıcada bulunan tekstil atölyemizde Buderus marka kombi kullanılıyor. Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz kombi hiçbir sorun çıkarmamıştı. Ta ki geçtiğimiz hafta verdiği 4C isimli arıza koduna kadar… Ben de hemen Buderus Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip aşırı ısınmadan dolayı böyle bir arızanın yaşandığını söyledi ve yarım saat içerisinde tamirini yapıp sorunu gidermiş oldular.

  • Alican

    Uzun zamandır bakımını yaptırmadığım Buderus marka logamax U62 model kombimin bakımını yaptırmak istiyorum. Bu yüzden çoğu teknik servisi arayarak kombi bakım fiyatlarını araştırdım. Bir kombi bakımı için çok uçuk denilebilecek fiyatlar verenler çoğunluktaydı. İçlerinden en makul fiyatı veren Buderus Servis Darıca şubesi oldu. Sizin bildiğiniz uygun fiyatlı kombi bakımı yapan teknik servisler var mı?

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır