Buderus Servis Darıca

Günümüzde ısınma ihtiyacını karşılamada en yaygın kullanılan sistemlerden biri olan kombiler, düzenli bakım ve profesyonel hizmete ihtiyaç duyar. Darıca’da hizmet veren Özel Buderus Servis, kombi kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan öncü bir firma olarak öne çıkıyor.

Kombi Bakımı: Uzman Ellerde Güvende

Firmanın en önemli hizmetlerinden biri olan kombi bakımı, cihazınızın verimliliğini artırmak ve güvenliğini sağlamak adına büyük bir öneme sahiptir. Özel Buderus Servis Darıca, uzman teknik ekibi ile kombi bakımınızı titizlikle gerçekleştirir ve cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.


Buderus Servis Darıca İletişim:

Darıca Buderus Servisi 
Konumu:Berkant Sk. No:16 Piri Reis 41700 Darıca/Kocaeli
Servis Numarası:0850 259 93 87
Mesai:Pazartesi-Cuma : 08:42 – 18:31
Cumartesi : 09:15 – 17:18

2 Comments

  1. Darıcada bulunan tekstil atölyemizde Buderus marka kombi kullanılıyor. Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz kombi hiçbir sorun çıkarmamıştı. Ta ki geçtiğimiz hafta verdiği 4C isimli arıza koduna kadar… Ben de hemen Buderus Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip aşırı ısınmadan dolayı böyle bir arızanın yaşandığını söyledi ve yarım saat içerisinde tamirini yapıp sorunu gidermiş oldular.

  2. Uzun zamandır bakımını yaptırmadığım Buderus marka logamax U62 model kombimin bakımını yaptırmak istiyorum. Bu yüzden çoğu teknik servisi arayarak kombi bakım fiyatlarını araştırdım. Bir kombi bakımı için çok uçuk denilebilecek fiyatlar verenler çoğunluktaydı. İçlerinden en makul fiyatı veren Buderus Servis Darıca şubesi oldu. Sizin bildiğiniz uygun fiyatlı kombi bakımı yapan teknik servisler var mı?

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis