İstanbul

Buderus Servis Üsküdar

Buderus servis Üsküdar olarak siz değerli müşterilerimize hızlı şekilde kombi servis hizmeti veriyoruz. Son derece profesyonel ve alanında uzman ekibimizle sizler için çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetine önem veriyoruz. Bünyemizde bulunan teknolojik gelişmeler doğrultusunda geliştirilmiş yenilenmiş ekipmanlarımızla kombilerinizin bakım ve onarımını yapıyoruz. Ekonomik hizmetler sunduğumuz kombi servisimiz ile uygun fiyatlar sayesinde bütçeniz sarsılmıyor. Buderus servis Üsküdar firması olarak kombilerinizle her türlü durumu teknolojik cihazlarımızla çözüme kavuşturuyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacak. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve güncel teknolojik gelişmelere uyumlu cihazlarımız ile verdiğimiz hizmetin güvenilir ve kaliteli olması için çalışıyoruz.


ŞİRKET ADI: ELİT MEKANİK TES.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: BARBAROS MAH. BEKİR SITKI SEZGİN SOK. 20 B/D 46
TELEFON: 216 327 41 71
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖZGÜN ISI – SÜLEYMAN KAYAOĞLU
ADRES: BURHANİYE MAH. BEYBOSTANI SOK. DÜKKAN2 NO:17
TELEFON: 216 422 67 43
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: TAR ISI TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: FERAH MAH. REŞAT BEY SOK. NO:11/B
TELEFON: 216 461 99 40
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: YILMAZ ISI – TURGUT ARAL
ADRES: CUMHURİYET MAH. ESATPAŞA CAD. HAKAN SOK. NO:37/A
TELEFON: 216 492 12 07
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Fuat T.

  Buderus Alman markasıdır, sağlam olur diye aldık fakat daha takıldığı ay kombiden ses gelmeye başladı. Servisi çağırdım, kombi takılırken filtreye harç düştüğünü bunun da garanti kapsamında olmadığını söylediler. Yani kombi takılırken içine bir şey kaçırmak kullanıcı hatasıymış. Hayatımda böyle saçma bir şey duymadım. Yetkili servisi hiçbir şey yapmadan göndererek Üsküdar Buderus servisi aradım. Garantim iptal olursa olsun, Buderus servis hizmeti açısından sınıfta kaldı. Bilginiz olsun.

 • Gürcan H.

  Daha önceki deneyimlerim nedeniyle eve kombi alacağım zaman kesinlikle önce bölgedeki servis hizmetlerinin nasıl olduğunu araştırıyorum ve ona göre alım yapıyorum. Üsküdar’ a taşınırken yeni kombi almak istediğimden internette Üsküdar’ daki kombi servisi hizmetleri konusunda detaylı bir araştırma yaptım. İnternetteki araştırmalarımda diğer pek çok markaya göre Buderus Servis Üsküdar merkezi hizmetlerinden herkesin memnun kaldığını görünce Buderus kombi almaya karar verdim.

 • Cemal R.

  Buderus marka kombimi bundan 2 sene öncesinde satın aldım. Kombi kurulumuna gelindiğinde herhangi bir sorun olmadan çalışıyordu; ancak kısa zaman içerisinde ekranda bazı hatalar verdiğini gördüm. Servis ile iletişime geçtiğimde ise yeterli ilgiyi göremedim. Buderus Servis Üsküdar İstanbul genelinde hizmet vermekte ve sorunların kısa sürede çözülmesine olanak sağlamakta. Bu nedenle bu servisin yetkilileri ile iletişime geçtiğimde bana çok daha hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Kombinin ilk günkü kurulumu yapıldığında nasıl çalışıyor ise şu anda da aynı randımanı alabiliyorum. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacağımın garantisi de servis tarafından verildi. Gerektiğinde parçaların değişiminin yapılması da gerçekten çok sevindirici.

 • Anıl Acar

  Garanti süresinin bitmesine kadar hiçbir sorun yaşamadan kullandığım Buderus kombi sanki bu sürenin bitmesini bekliyormuş gibi garanti süresinin bitmesinden iki ay sonra arıza yaptı. Hadi Buderus Servis Üsküdar ile uzman desteği aldık ki sorun hemen çözülsün. Ancak bir türlü randımanlı bir çözüm bu konuda! Uzman olan kişiler tarafından da sağlanabilmiş değil. Kombi garanti süresinin bittiği 1 yıllık süre zarfında arızalanıyor, yaptırıyorum bazen 1 hafta, bazen 2 ay sorunsuz çalışıyor sonra tekrar arıza yapıyor. Üstüne üstlük arıza hep aynı oluyor. Özellikle parçayı onarmak yerine komple orijinaliyle de değiştirmem bir çözüm olmadı. Bu kombiyle ne yapacağımı, eylül ayı da geldi kışta yakın ve kara kara düşünüyorum.

 • Murat

  Kombimin çalışmamasından şikayet ediyordum. Ciddi bir para vererek aldığım kombimin çalışmıyor olması beni çok üzüyordu. Bu noktada, Buderus servis Üsküdar ile iletişime geçerek sorunu çözme yolunda bir adım attım. Buderus servis Üsküdar; evime gelerek kombimin neden çalışmadığına dair inceleme yaptı.
  Servisin yapmış olduğu değerlendirmeler sonucunda kombiye enerji gelip gelmediğine bakıldı. Ayrıca, sigortada sorun olma ihtimali üzerinde duruldu. Sonuç olarak, asıl sorun kombi filtrelerinin temiz olmamasından kaynaklanıyormuş. Bu yüzden, kombim tam çalışmıyormuş. Servis çalışanları; filtresini temizleyerek kombimin çalışmasını sağladılar. Ayrıca, bana filtresinin belli aralıklarda temizlenmesi gerektiğini söylediler. Bu hizmetlerinden dolayı onlara teşekkür ediyorum.

 • Kadri

  Uzun zamandan beri kullandığımız kombimiz bozulduğundan dolayı yeni kombi almak için bir arayış içine girdik. Bu konuda yapmış olduğumuz kısa araştırma sonrasında bizim için en uygun markanın Buderus olduğuna karar verdik. Satın almış olduğumuz BUderus marka kombi ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen zamanlar içinde ısıtma konusunda bekleneni vermemeye başladı. Bu can sıkıcı sorun kışın bizim için çok büyük bir sorun olup çıkmıştı. Bu soruna acil bir şekilde müdahale edilebilmesi için konunun uzmanı olan Buderus Servis Üsküdar Bulgurlu adresinde karar kıldık. Servis ilgili ekibi sayesinde cihazdaki sorunu çok kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • Nihat

  Yakın zamanda Buderus marka GB122i modelli kombi satın aldım. Aynı zamanda kombiyle beraber RC150 modelli bir oda termostatı da satın almıştım. Ancak o zamanlar yeri belli olmadığı için kurdurmamıştım. Daha sonra Buderus’u arayınca ücret karşılığında takacaklarını söylediler. Ben de bundan dolayı ben de Buderus Servis Üsküdar şubesine ulaştım. Çok daha uygun bir fiyata termostatı monte ettiler.

 • Sinem

  Evimde 2 tane küçük çocuğum var ve en ufak bir ısınma problemimde çocuklarım hasta olabiliyor. Sabah Buderus marka Logamax plus GB172i model kombim EL-8Y arıza kodunu verdi. Kullanım talimatında dahili arıza olduğu yazdığı için ben de bir şey yapamadım ve Buderus Servis Üsküdar şubesini aradım. Akşama kadar 3 kere aramama rağmen yoğunluktan ötürü beklettiklerini söylediler ve anca ertesi gün gelip hatayı giderebildiler. Tecrübeli ve pratik bir ekip olmalarına rağmen zaman yönetimi konusunda maalesef sınıfta kaldılar.

 • Nagihan

  10 yaşında bir oğlum var ve her yere ulaşabildiği için benim olmadığım bir boşlukta kombiye ulaşıp düğmeleriyle oynamış. Buderus markalı kombimi uzun uğraşlar sonucu açamadığım için Buderus Servis Üsküdar Şubesini aradım. Bana kombinin kendini güvenlik sebebiyle kitlediğini söylediler ve telefondan bunu nasıl çözeceğimi tarif ederek bu problemimi çözdüler. Başka teknik servislerin gelip bir ton para alacağı bu problemime karşı böyle yaklaşan Buderus Servis Üsküdar şubesini herkese öneriyorm.

 • Fuat

  Kombimiz yaz ve kış moduna göre ayarlanıp kullanılıyordu. Ancak mevsim geçişi bozukluğu yaşayan kombimizde sıcak su gelmemeye başladı. Biz de hemen Buderus servis Üsküdar ile görüştük. Adresimizi alır almaz bize ulaştılar. Sundukları profesyonel hizmetten çok memnun kaldım ve yaptıkları işi tamamen kademeli olarak yaptıklarının da farkına vardım.

 • Seyfi

  Ailemin evinde uzun seneler boyunca Buderus marka kombi kullanılmaktaydı ve kombiden fazlasıyla memnundular. Ben de evlendiğim zaman kombi satın alırken bunu göz önünde bulundurarak Buderus marka kombi satın aldım. Satın almış olduğum ilk seneler hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombi son bir yıldır sürekli arızalar vermeye başladı. Son olarak 28 nolu hatayı veren kombim için Buderus Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip devrede su kaçağı olduğu için böyle bir arızanın yaşandığını söyleyip kısa süre içerisinde kaçağı gidererek sorunumu çözmüş oldu.

 • Deniz

  Yakın zamanda yeni bir eve taşındık. Taşındığımız evde Buderus marka kombi kullanılmaktaydı. Biz de hiç değiştirmedik. Fakat yakın zamanda kombimiz F5 hatası verdi. Hemen Buderus Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip hava akışından kaynaklanın bu hatayı çok kısa bir süre içerisinde gidererek sorunumuzu çözdü.

 • Çetin

  Kullanmış olduğum her elektronik eşya gibi kombinin de kullanım ömrünün uzun olmasını istememin yanı sıra performansından tam verim almak isterim. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için de yaptırdığım servisin güvenilir ve ekonomik bir servis olmasını isterim. Bu sebeple kullanmakta olduğum Buderus marka kombimin bakımı için Buderus Servis Üsküdar şubesinden asla şaşmam. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte yine aynı teknik servisi çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır