Buderus Servis Sultangazi

ŞİRKET ADI: KALİF TEKNİK ISI SİSTEMLERİ
ADRES: SULTANÇİFTLİĞİ MAH. 11.SOK. NO:13/A
TELEFON: 212 668 25 79
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Buderus Servis Sultangazi” üzerine 4 yorum

  1. Kombi kullanan arkadaşlarım sıcak su için bana da tavsiye de bulundular. Ancak ben mutfağa koymak istemiyorum. Farklı bir mekan içerisine konulup mutfakta sıcak su alabilme şansı var mıdır?

  2. Buderus; gerçekten çok iyi bir marka! Bilhassa kombi ve klima almak isteyenlere Buderus’u öneriyorlar. Ancak, Buderus’un tamirinin bir hayli sıkıntılı olduğunu ifade etmem gerek! Bu konuda, kendi başımdan geçen olayı yazacağım.
    Buderus marka kombimde fan motorunun değiştirilmesi gerekiyormuş. Ancak, Buderus servis Sultangazi, evime gelerek üç parça değişikliği yaptı. Ancak, hiçbirisi, asıl değişmesi gereken parça değilmiş! Sonuç olarak, asıl değişmesi gereken parça ellerinde yokmuş. Bu yüzden, neredeyse iki aydır evimde sıcak su yok! Bu şekilde yaşamak gerçekten çok zor! Buderus kombi alırken bana yedek parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağım söylendi. Ancak, gelinen noktaya bakıldığında Buderus servis Sultangazi yüzünden mağduriyet yaşamıyorum.

  3. Kombi konusunda başarılı modeller sunduğundan dolayı yeni kombi satın almak için tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Satın aldığımız Buderus marka kombi ilk dönemlerde oldukça başarılı bir performans ortaya koydu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde performans bakımından bazı düşüşlerin olduğunu fark ettik. Bizde bizim için can sıkıcı hale gelen bu sorundan kurtulabilmek için konunun uzmanı olarak tavsiye edilen Buderus servis Sultangazi adresinde soluğu aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin ardından kullanıcıdan kaynaklı ihmallerden ötürü performansında düşüşlerin yaşandığını belirtti. bize kombi kullanımı hakkında da pratik bilgiler verdi. Her açıdan servisin ilgisi ve hızından oldukça memnun kaldık.

  4. Uzun zamandır bakımını yaptırmadığım Buderus marka logamax U62 model kombimin bakımını yaptırmak istiyorum. Bu yüzden çoğu teknik servisi arayarak kombi bakım fiyatlarını araştırdım. Bir kombi bakımı için çok uçuk denilebilecek fiyatlar verenler çoğunluktaydı. İçlerinden en makul fiyatı veren Buderus Servis Sultangazi şubesi oldu. Sizin bildiğiniz uygun fiyatlı kombi bakımı yapan teknik servisler var mı?

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis