Buderus Servis Kağıthane

Kombiler mevsim gözetmeksizin insan hayatına kazandırdığı pratiklikten dolayı her evin olmazsa olmaz konumuna gelen elektronik eşyaların başında gelmektedir. Çünkü kombi sayesinde ısınma ve sıcak su ihtiyacı tek bir cihazla sağlanmaktadır.

Bununla birlikte hem zamandan hem de parada tasarruf edilir. Ancak bazı durumlarda çeşitli nedenlerden dolayı kombiler de arızalanabilmektedir. Bu noktada işini en doğru şekilde yapabilen bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Buderus Servis Kağıthane olarak uzun yıllardır kombi bakım, kombi onarım ve kombi montaj alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadromuzla Buderus marka kombinizde oluşan her türden arızanızı yerinizde tespit ediyoruz.

Eğer mümkünse yerinizde tamiratını yapıyoruz. Fakat büyük bir arıza var ise kendi yerimize götürüp tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getirip teslim ediyoruz. Tüm bu hizmetin sonunda teknik desteği asla kesmiyor, verdiğimiz hizmet ve yapılmışsa parça değişimine de 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Siz de bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz sizlere her daim hizmet vermeye hazır.


ŞİRKET ADI: ÖZGAZ ISI İHSAN ÖZDEN VE ORT.
ADRES: YAYINCILAR SOK. İŞPAR İŞ MERKEZİ NO:2/1
TELEFON: 212 269 20 30
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Buderus Servis Kağıthane” üzerine 7 yorum

  1. istanbul’un bu yoğun trafiğinde bizler evimize gelmekte zorlanırken, sizlerin servis konusunda bu kadar titizlik içerisinde hızlı olmanız taktire şayandır.

  2. Buderus kombimizin basınç değeri kendi kendine bir yükselip bir düşüyor. İlk aldığımız zamanlarda böyle bir sorunumuz yoktu. Bir de 4 yıl oldu şimdiye kadar hiç bakım yaptırmadık. Acaba bununla alakalı bir sorun olabilir mi?

  3. Temmuz ayında Buderus marka kombi satın aldım. Buderus servis Kağıthane; kurulum için evime geldi. Kurulum sırasında cihazın arızalı olduğu tespit edildi. Bunun üzerine parça değişiminin gerekli olduğu söylendi. Ancak, sıfır ürün satın aldığım için parça değişimi yerine ürünün iade edilmesini ve yeni ürünün verilmesini onlardan rica ettim.
    Buderus servis Kağıthane; birkaç gün sonra tekrar gelerek yeniden parça değişimi talebinde bulundu. Ancak, olumsuz cevap verdim. Sonuçta, yeni bir ürün almak için o parayı verdim. Neden parça değişimini kabul edeyim? Sonuç olarak, Buderus’un genel merkezine kadar aramak zorunda kaldım. Ancak bu şekilde yeni ürüne sahip olabildim. Bu konuda daha anlayışlı davranılmasını beklerdim.

  4. Birbirinden kaliteli modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemler içinde iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak kombinin sonraki dönemlerde gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Bu sesten kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Kağıthane (Çağlayan) adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin ardından kombide ortaya çıkan sorunu çözerek bize cihazı teslim etmiş oldu. Servis ekibinin tecrübeli yönü ve ilgisi sayesinde sorun tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözülmüş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlandı. Servis ekibinin hızı ve ilgisi gerçekten takdire şayan durumdaydı.

  5. Biz de herkes gibi kombi alırken uzun araştırmalar yapıp tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Kombi seçiminde ne kadar doğru bir tercih yaptığımız kanaatine şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmamasından vardık. Ancak geçtiğimiz günlerde termostatın çalışmadığını, peteklerin sürekli açık olup kapanammasından farkettik. Çağırdığımız servis uzun süredir kullandığımız termostatın bozulduğunu ve yenisini takmamız gerektiğini söylediler. Siparişini verdiğimiz termostat iki gün içinde ellerine ulaştıktan sonra gelip taktılar.

  6. Garantisi yeni biten Buderus Logamax uo42-24K marka kombim geçen hafta 3C arızası vermeye başladı. Birkaç teknik servisi aradım ama hiçbiri geri dönüş yapmadı. Son çare olarak internetten araştırdığımda Buderus Servis Kağıthane şubesine ulaştım. Oldukça ilgili olan ekip basınç sistemin yer alan şartelde arıza olduğunu söyledi ve uygun bir fiyata parça değişimi yaptıktan sonra sorun çözülmüş oldu. Kendilerine teşekkür ederim.

  7. Evimde Buderus marka Logamax plus GB042 model kombi kullanıyorum. 3 ay önce kombim bir yerinden sürekli su akıtıyordu ve daha sonra CL arızası vererek ısıtmamaya basladı. 1 yaşında küçük bir kız çocuğum var ve kombimin kış ayında ısıtmaması benim için büyük sorun. İnternetten baktığımda kullanım suyunda bir problem olabileceği yazıyordu. Fakat aradığım Buderus Servis Kağıthane şubesi ertesi gün geldiğinde borularda herhangi bir problem olmadığını söyleyip problemi çözemediler o esnada bir şekilde ısıtmayı hallettik ama şimdi de sıcak su akmamaya başladı ne yapmalıyım?

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis