Buderus Servis Kağıthane

Buderus Servis Kağıthane İstanbul, bölgedeki en güvenilir ve deneyimli teknik servis sağlayıcılarından biridir. Buderus marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemleriniz için kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Buderus’un Alman mühendisliği ile üretilen cihazlarınız, uzman teknisyenlerimiz tarafından titizlikle incelenir ve onarılır.

Buderus Servis Kağıthane

Kağıthane ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz için sunduğumuz servis hizmetlerimiz, arızalı cihazların hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve onarılmasını kapsar. Arıza tespiti, yedek parça temini ve montaj işlemleri dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Buderus cihazlarınızın bakım ve onarımını, markanın önerdiği standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Buderus Servis Kağıthane olarak, tüm işlemlerimizi şeffaf bir şekilde yürüterek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Servisimiz, alanında eğitim almış ve sertifikalı teknisyenler tarafından sağlanmaktadır. Böylece Buderus marka cihazlarınız her zaman en iyi ellere emanet edilmiş olur.

Buderus Servis Kağıthane İletişim:

ŞİRKET ADI:ÖZGAZ ISI İHSAN ÖZDEN VE ORT.
ADRES:YAYINCILAR SOK. İŞPAR İŞ MERKEZİ NO:2/1
TELEFON:212 269 20 30
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

7 Comments

  1. istanbul’un bu yoğun trafiğinde bizler evimize gelmekte zorlanırken, sizlerin servis konusunda bu kadar titizlik içerisinde hızlı olmanız taktire şayandır.

  2. Buderus kombimizin basınç değeri kendi kendine bir yükselip bir düşüyor. İlk aldığımız zamanlarda böyle bir sorunumuz yoktu. Bir de 4 yıl oldu şimdiye kadar hiç bakım yaptırmadık. Acaba bununla alakalı bir sorun olabilir mi?

  3. Temmuz ayında Buderus marka kombi satın aldım. Buderus servis Kağıthane; kurulum için evime geldi. Kurulum sırasında cihazın arızalı olduğu tespit edildi. Bunun üzerine parça değişiminin gerekli olduğu söylendi. Ancak, sıfır ürün satın aldığım için parça değişimi yerine ürünün iade edilmesini ve yeni ürünün verilmesini onlardan rica ettim.
    Buderus servis Kağıthane; birkaç gün sonra tekrar gelerek yeniden parça değişimi talebinde bulundu. Ancak, olumsuz cevap verdim. Sonuçta, yeni bir ürün almak için o parayı verdim. Neden parça değişimini kabul edeyim? Sonuç olarak, Buderus’un genel merkezine kadar aramak zorunda kaldım. Ancak bu şekilde yeni ürüne sahip olabildim. Bu konuda daha anlayışlı davranılmasını beklerdim.

  4. Birbirinden kaliteli modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemler içinde iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak kombinin sonraki dönemlerde gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Bu sesten kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Kağıthane (Çağlayan) adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin ardından kombide ortaya çıkan sorunu çözerek bize cihazı teslim etmiş oldu. Servis ekibinin tecrübeli yönü ve ilgisi sayesinde sorun tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözülmüş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlandı. Servis ekibinin hızı ve ilgisi gerçekten takdire şayan durumdaydı.

  5. Biz de herkes gibi kombi alırken uzun araştırmalar yapıp tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Kombi seçiminde ne kadar doğru bir tercih yaptığımız kanaatine şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmamasından vardık. Ancak geçtiğimiz günlerde termostatın çalışmadığını, peteklerin sürekli açık olup kapanammasından farkettik. Çağırdığımız servis uzun süredir kullandığımız termostatın bozulduğunu ve yenisini takmamız gerektiğini söylediler. Siparişini verdiğimiz termostat iki gün içinde ellerine ulaştıktan sonra gelip taktılar.

  6. Garantisi yeni biten Buderus Logamax uo42-24K marka kombim geçen hafta 3C arızası vermeye başladı. Birkaç teknik servisi aradım ama hiçbiri geri dönüş yapmadı. Son çare olarak internetten araştırdığımda Buderus Servis Kağıthane şubesine ulaştım. Oldukça ilgili olan ekip basınç sistemin yer alan şartelde arıza olduğunu söyledi ve uygun bir fiyata parça değişimi yaptıktan sonra sorun çözülmüş oldu. Kendilerine teşekkür ederim.

  7. Evimde Buderus marka Logamax plus GB042 model kombi kullanıyorum. 3 ay önce kombim bir yerinden sürekli su akıtıyordu ve daha sonra CL arızası vererek ısıtmamaya basladı. 1 yaşında küçük bir kız çocuğum var ve kombimin kış ayında ısıtmaması benim için büyük sorun. İnternetten baktığımda kullanım suyunda bir problem olabileceği yazıyordu. Fakat aradığım Buderus Servis Kağıthane şubesi ertesi gün geldiğinde borularda herhangi bir problem olmadığını söyleyip problemi çözemediler o esnada bir şekilde ısıtmayı hallettik ama şimdi de sıcak su akmamaya başladı ne yapmalıyım?

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis