Buderus Servis Sarıyer

İstanbul’un nezih semtlerinden Sarıyer’de yaşayanlar için Buderus marka kombi, kazan ve ısıtma sistemlerinizin bakım ve onarım hizmetleri artık çok daha kolay ve güvenilir. Buderus Servis Sarıyer, alanında uzman teknisyen kadrosuyla hizmetinizde.

Buderus Servis Sarıyer

Buderus, yıllardır sektörde öncü markalardan biri olarak kabul edilir. Biz de Buderus Servis Sarıyer olarak, bu kaliteli ürünlerin bakım ve onarımlarını, markanın öngördüğü standartlarda ve orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiriyoruz. Evinizdeki Buderus ürünleri bizimle güvende çünkü biz işimizi ciddiye alıyor ve her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyoruz.

Servisimiz, rutin kontrollerden acil durum onarımlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Isıtma sistemlerinizin yıllık bakımlarını aksatmadan yaparak kış aylarını sorunsuz bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca, olası arızalarda hızlı ve etkili çözümler üretmek için Sarıyer’in her noktasına servis araçlarımızla ulaşım sağlıyoruz.

Buderus Servis Sarıyer İletişim:

FİRMA:Sarıyer Buderus Servisi
ADRES:Değirmen Sokağı No:50 İstinye 34460 Sarıyer/İstanbul
TELEFON:0850 259 62 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Comments

  1. Kullanmış olduğum her elektronik eşya gibi kombinin de kullanım ömrünün uzatmanın yanı sıra performansından tam verim almak isterim. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple kullanmakta olduğum Buderus marka kombimin bakımı için Buderus Servis Sarıyer şubesinden asla şaşmam. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte yine aynı teknik servisi çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

  2. Bir şirkette teknik ekipman bakım sorumlusuyum. Bulunduğum şirketteki kombiler Buderus markasına ait fakat biraz eski olduğu için arıza verdiğinde arızasını gidermek için yedek parçalarını bulmakta biraz zorlanıyorum. Son birkaç bakım ve onarım işlemimi Buderus Servis Sarıyer şubesinden destek alıp yedek parçaları onlar sayesinde tamamladım. Eski model kombilerinize bunlardan bir şey olmaz diyen teknik ekiplere güvenmeyin fakat bu servise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis