Buderus Servis Pendik

Pendik’te yaşayanlar için kaliteli ve güvenilir bir kombi ve ısıtma sistemi servisine ihtiyaç duyulduğunda, Buderus Servis Pendik ilk akla gelen isimlerden biridir. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren Buderus, alanında uzman teknisyen kadrosuyla dikkat çekmektedir.

Buderus Servis Pendik

Isıtma sistemlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü arıza, bakım ve onarım işlemleri için Buderus Servis Pendik, müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunar. Servisimiz, Buderus markalı kombiler başta olmak üzere çeşitli marka ve modeldeki cihazlarınız için profesyonel destek sağlamaktadır.

Pendik ve çevresindeki müşterilerimiz, arıza durumlarında 7/24 ulaşabilecekleri bir servis hattına sahiptir. Acil durumlar için de özel olarak eğitilmiş ekibimiz, en kısa sürede adresinize gelerek sorunları yerinde tespit edip, çözüme kavuşturur. Buderus Servis Pendik, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı onarımlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler.

Buderus Servis Pendik İletişim:

FİRMA:Pendik Buderus Servisi
ADRES:Kaya Sk. No:18 Sülüntepe 34909 Pendik/İstanbul
TELEFON:0850 259 83 01
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. Uzun yıllar önce oturduğum muhite doğalgaz hattı gelince ben de uzun araştırmalar yapıp eve Buderus marka kombi taktırmıştım. Aradan geçen bu süre içerisinde bana hiçbir arıza çıkartmayan kombim yakın zamanda E10 arızası verdi. İnternetten bakınca basıncın düşmesinden dolayı bu hata ile karşılaşıldığı yazıyordu. Ben de olması gereken değere getirdim ancak bir gün sonra basınç tekrar düşmeye başlayınca Buderus Servis Pendik ekibine ulaşıp durumumdan bahsetmem üzerine gelen ekip kombimin problemini yarım saat içerisinde giderdiler.

  2. Uzun zamandır evimde Buderus marka kombi kullanıyorum. Şu zamana kadar performans anlamında beni hiç üzmeyen kombim son aylarda çok fazla bir şekilde gürültülü çalışmaya başladı. Ben de bu sinir bozucu gürültüye daha fazla katlanamadım ve Buderus Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip kısar süre içerisinde arızayı gidererek beni bu gürültüden kurtardılar.

  3. Evimde Buderus marka Logamax plus GB042 model kombi kullanıyorum. 3 ay önce kombim bir yerinden sürekli su akıtmaya ve daha sonra CL arızası vererek ısıtmamaya basladı. 1 yaşında küçük bir kız çocuğum var ve kombimin kış ayında ısıtmaması benim için büyük sorun diyerekten kombimin arıza çözümü için kolları sıvadım. İnternetten baktığımda kullanım suyunda bir problem olabileceği yazıyordu. Fakat aradığım Buderus Servis Pendik şubesi ertesi gün geldiğinde borularda bir problem olduğunu söyleyip problemi çözdüler

  4. Kullanmış olduğum her elektronik eşya gibi kombinin de kullanım ömrünün uzatmanın yanı sıra performansından tam verim almak isterim. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple Buderus Servis Pendik şubesinden asla şaşmam. Havaların serinlemesiyle birlikte yine aynı teknik servisi çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

  5. Geçtiğimiz ay garantisi sona eren Buderus marka kombim geçtiğimiz hafta sonu EC nolu arıza kodunu verdi. Garantisi daha yeni sona eren kombim için, komşumun referans olması ile Buderus Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombide elektriksel bir arıza olduğunu kaydederek, kısa süre içerisinde arızayı giderdi. Hem kendilerine hem de komşuma teşekkür ederim.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis