Buderus Servis Gölcük

Profesyonel servis hizmetleri alanında Buderus Servis Gölcük servisimiz sertifikalı teknikerleri, modern servis altyapısı ve maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı faaliyet gösteriyor. Kombinizle ilgili olarak tüm problemlerin, arızaların çözümünü sağlayacak etkin hizmet standartlarından faydalanmanızı sağlıyoruz. Tüketici memnuniyetini sağlayabilmek amacı ile sektöre yön verecek özel hizmet çözümleri ve yenilikleri ile etkin çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Değerli müşterilerimizin arızalı kombileri nedeniyle mağdur olmaları ya da zaman kaybı yaşamalarını önleyebilmek amacı ile olabilecek en yüksek hız standartlarında Gölcük Buderus hizmetleri sunuyor. Aynı zamanda da her kombi için aynı kalite standartlarında servis çözümleri için sürekli olarak kendisini yenileyen ve gelişime açık hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmeye önem gösteriyoruz.


Firma Adı:Gölcük Buderus Servisi
Servis Adresi:Çiftlik, Özler Cd. No:22, 41650 Gölcük/Kocaeli
Servis Telefon:0850 259 40 58
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:48 – 18:52
Cumartesi : 09:05 – 17:18
Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis