Buderus Servis Ataşehir

Ataşehir, İstanbul’un en dinamik semtlerinden biri olarak, modern yaşamın tüm olanaklarına ev sahipliği yapıyor. Bu modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası da kaliteli ve güvenilir ev aletleri servisleridir. İşte bu noktada, Buderus marka kombi, klima ve ısıtma sistemleriniz için Ataşehir’deki en güvenilir adres: Buderus Servis Ataşehir.

Buderus Servis Ataşehir

Buderus, yıllardır sektörde öncü bir marka olarak, yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarına sahip ürünler sunmaktadır. Fakat her teknolojik cihaz gibi, zaman zaman bakım veya onarım gerektirebilir. Buderus Servis Ataşehir, alanında uzman teknisyen kadrosuyla, Buderus cihazlarınızın bakım ve onarım hizmetlerini en üst standartlarda sunmaktadır.

Servisimiz, Buderus kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş çözümler sunar. Arızanın tespiti, parça değişimi veya periyodik bakım gereksinimlerinizde, Buderus’un önerdiği standartlara uygun olarak hizmet verilmektedir. Ataşehir servis noktamızda, Buderus’un teknik eğitimlerden geçmiş profesyonelleri tarafından servis hizmeti alabilirsiniz.

Buderus Servis Ataşehir İletişim:

ŞİRKET ADI:ATATERM
ADRES:PROF.DR. NECMETTİN ERBAKAN CD. BURCU APT.NO:14/B
TELEFON:216 577 61 80
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:ÇAĞDAŞ ISITMA
ADRES:KAYIŞDAĞI YOLU CAD. AKÇA SOKAK NO:3/1
TELEFON:216 575 28 98
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:SEM ISITMA VE SOĞUTMA SİST.SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:İÇERENKÖY MAH. MEHTAPLI SOK. NO:5/A
TELEFON:216 428 47 85
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

12 Comments

 1. Buderus marka kombilerde temizlik nasıl garanti kapsamına girmez aklım almıyor. Daha kombiyi alalı 1 ene olmamış. Yeterince ısıtmıyor diye çağrı merkezini arıyorum, temizlik yapılması gerekir fakat bu garanti kapsamında değildir diyorlar. O zaman bu garantinin anlamı ne? Her seferinde Buderus servis Ataşehir’de ki ekipleri arayarak para mı vereceğim. Daha önce de kombi kullandım, ne bu kadar kısa sürede bakıma ihtiyaç duydu, ne de çağrı merkezi hizmeti bu kadar saygısızdı.

 2. 2015’te aldığım farklı bir marka kombi ilk günlerde arızalanmaya başladı. Servisine başvurdum arızayı giderememişlerdi. Fabrikasından yetkili, arıza tespiti yaptılar ve kombinin değişmesi gerektiğini belirttir. 2 yıl boyunca dile getirmeme karşın sorunum giderilmedi. Buderus hiç tanımadığım bir marka olmasına karşın çok küçük bir problem yaşadığım cihaz için Buderus Servis Ataşehir ekipleri çok yardımcı oldular ve kışın ortasında mağduriyet yaşatmadılar.

 3. Kombi konusunda aldığım servislerden şu ana kadar hiç memnun kalmamıştım. Geçtiğimiz gün arızalanan Buderus kombi için aradığım Ataşehir Buderus Servis aynı güne randevu verdi ve verdikleri randevu saatinde gelerek, çok pratik şekilde gerçekten tam olarak ne olduğunu bile anlamadım komplike problemi çözdüler. Üstelik bana öyle yüksek yüksek faturalarda çıkarmadılar. Bence diğer popüler markaların servisleriyle mücadele etmektense gelin Buderus kullanın.

 4. Geçen gün Ataşehir’ de Buderus markalı kombi için servis çağırdım ve hizmetlerinden çok memnun kaldığım için buraya da yazıyorum. Çünkü ben servis çağırmadan önce internette çok fazla araştırma yaptım ve genellikle Buderus Servis Ataşehir merkezi arayanların yorumlarını gördüm. İnsanlar aldıkları hizmetlerin ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduğuyla ilgili çok fazla yorum yapmıyorlar. Hatta olumlu yorum yapanların sayısı daha da az. Bunun tek nedeni hep kötü hizmet olması değil aslında insanların üşeniyor olması. Ben aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Her zaman bu servis merkezini arayacağım kesin olduğu gibi burada da yaptığıma benzer şekilde her mecrada kendilerini tavsiye edeceğim.

 5. Buderus kombimi uzun süredir sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, geçtiğimiz haftasonu arıza yaptı. Arızanın giderilmesi için Buderus servis Ataşehir ile temasa geçtim. Buderus servis Ataşehir; pazartesi günü evime gelerek arızayı çözmeye çalıştı.
  Servisin yaptığı incelemeye göre kombinin fanının arızalanması söz konusuymuş. Fanın değiştirilmesi gerekiyormuş. Ancak, şu an için ellerinde yedek parça yokmuş. Pazartesi gününden bu yana yedek parçanın gelmesi için bekliyorum. Kombi çalışmadığı için ailecek mağdur durumdayız. Bir evde sıcak su olmayınca tüm işler aksıyor. Bugüne kadar Buderus ile alakalı herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak, bir haftadır kombisiz kalmak, bizi çok kötü etkiledi. Böyle basit bir yedek parçanın getirilmesi neden uzun sürüyor?

 6. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Konu hakkında bir hayli fazla övülen markalardan biri olan Buderus markasında karar kıldık. Özellikle hesaplı modellere sahip oluşu hoşumuza gitmişti. Satın aldığımız Buderus marka kombi ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarsa da, sonraki dönemler içinde performans bakımından eskisi gibi başarılı değildi. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Ataşehir (İçerenköy) adresinde aldık. Servis ekibi yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında kombideki arızayı tespit ederek çözümünü sağladı. Bize de kombiyi beklediğimizden çok kısa bir süre içinde ilk günkü performansında teslim etmiş oldu.

 7. Kullanmakta olduğum Buderus marka kombim gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Hal böyle olunca ne ev doğru düzgün ısınabildi, ne de sıcak sudan yararlanabildik. Çağırdığım servis, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

 8. Her sene havaların ısıması ve baharın gelişiyle birlikte kombi ve peteklerimi bakıma sokarım. Çünkü bilirim ki; elektronik eşyalar, hele ki evin demirbaşı olarak nitelendirilen kombinin arıza yapmaması için bakımlarının yapılması gerekir. Her sene olduğu gibi bu sene de periyodik bakım için Buderus Servis Ataşehir ile irtibata geçtim. Gelen ekip kısa süre içerisinde özenle kombi ve peteklerin bakımını yapıp gitti. Bana da kendilerine teşekkür etmek kaldı.

 9. Kombimizin bakımını düzenli olarak yaptırmamıza rağmen geçen ay bir arıza belirdi. Arızanın ne olduğunu elbette biz anlamadık. Arızanın içten kaynaklı olduğunu bize Buderus servis Ataşehir ekibi bildirdi. Arızanın kökenine inerek yeni bir parça değişimi yaptılar ve kombimizin eskisinden çok daha iyi bir şekilde çalışmaya devam ettiğini gözlemledik.

 10. Kombinin de bir beyni olduğunu kombimizde meydana gelen arızayı çözüme kavuşutan Buderus servis Ataşehir sayesinde öğrendik. Kombimizin beyninde bulunan ana kart yanmış ve kombimiz sürekli şartel attırıyordu. Biz de yetkili servise başvurarak kısa sürede bu sorundan kurtulduk. Yetkili servise gerçekten teşekkür ediyor ve bu başarılarının devam etmesini diliyorum.

 11. Bir devlet okulunda Matematik öğretmenliği yapıyorum. Geçtiğimiz yıl tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Maltepe’de kiraladığım evde Buderus marka kombi kullanıyordum. Geçtiğimiz 1 sene boyunca tek bir sorun bile yaşatmayan kombim son bir haftadır aşırı derece bir gürültü ile çalışmaya başladı. Oldukça rahatsız eden bu gürültü için Buderus Servis Ataşehir şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip kısar süre içerisinde arızayı gidererek beni sinir bozucu gürültüden kurtardılar.

 12. Evimde kullandığım Buderus markasına ait kombim geçenlerde ekranında 5L hata kodu verdi ve termostatı hiç çalışmamaya başladı. Hangi teknik servise ulaştıysam termostatımın kablosunun bozulduğunu ve termostatım çok eski olduğu için kablo değiştirmektense yenisini almam gerektiğini söylediler. Buderus Servis Ataşehir ekibine ulaştığımda ertesi gün gelip termostatımın kablosunu onararak bizi bu maddi külfetten kurtardılar.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis