İstanbul

Buderus Servis Maltepe

Buderus servis Maltepe sayesinde kombinizle ilgili her türlü durum için servislerimize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Güvenilir bir hizmet için ihtiyacınız olan her an bize ulaşabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetler çerçevesinde memnuniyetiniz bizler için çok önemli olup bu yüzden ekibimizin son derece profesyonel ve alanında uzman olması ayrıca kullandığımız cihazlarımızın da modern, hızlı ve teknolojik gelişmelere uyumlu olmasına önem veriyoruz.

Buderus servis Maltepe şirketi olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizi son derece uygun fiyatlarla veriyoruz. Kombinizin ihtiyacı olan her şeyi temin edeceğimizden ve sorunları gidereceğimizden emin olun. Ekonomik olarak alacağınız hizmetlerimizden memnun olacaksınız. Kombinizle ilgili her türlü konuda üst düzey bir hizmet alacaksınız. Modern, hızlı ve teknolojik ekipmanlarımız ayrıca profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.


ŞİRKET ADI: ISIKENT SAN.VE TİCARET
ADRES: FEYZULLAH MAH. BAĞDAT CAD. ÖZ SOKAK NO : 7/B
TELEFON: 216 399 60 06
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ISISER TES.TAAH.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.
ADRES: ALTINTEPE MAH. İSTİKLALİM SOK. ENGİN APT. NO:20/A
TELEFON: 216 367 14 44
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: SÜLEYMAN KAYAOĞLU VE ORTAĞI ORTAKLIĞI – SAYGIN ISI
ADRES: CEVİZLİ MAH. BAĞDAT CAD. YAVUZ SOK. NO:18/A
TELEFON: 216 442 03 83
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Hamza Çabuk

  Sıcak suyun ne kadar önemli olduğunu kombim arızalanınca anladım.Kombimin tamirini yaptınız sayenizde rahat ettim teşekkür ederim.

 • Reply
  Özel Buderus Servis Maltepe’de Sizinle | Genel Blog by Seha

  […] tüm ürünlerinde özel servis desteği sağladığımızı belirtmek isteriz. Firmamız, Buderus Servis Maltepe olarak tüm buderus marka ısıtma sistemleri ürünlerinin servis desteğini sağlamaktadır. […]

 • Reply
  Maltepe İstanbul Buderus Kombi Servis Noktası | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] servisi için bulunduğunuz ilçeyle birlikte internette aratmanız yeterli olacaktır. Örneğin Maltepe Buderus Servis yazıp arattığınızda Maltepe civarındaki bütün servisleri bulabilirsiniz. Bunlardan […]

 • Reply
  Cevher H.

  Kombi almak için biraz piyasa araştırması yaptık ve hem kalite hem de fiyat açısından bize en uygunun Buderus olduğunu düşündük. Ancak yine de almadan önce Buderus kombi kullananlardan ve Maltepe civarında servis hizmeti ile ilgili bilgi almak istiyoruz. Acaba yaşanabilecek olan arızalar karşısında Maltepe Buderus Servisi ne kadar ilgili ya da kombi ne kadar iyi? Kullananlar ve servisten hizmet alanlar yazabilir mi?

 • Reply
  Devrim Z.

  Bütçeme göre daha uygun olması nedeni ile daha önce adını hiç duymadığım ama aldığım zaman kampanyada olması nedeniyle aldığım Buderus kombimin arızalandığında alacağım özel servis hizmetinden endişeleniyordum. Ama dün arızalanan Buderus kombi için aradığım Buderus Servis Maltepe özel servis merkezi bana çok yardımcı oldu ve çok komplike bir problem için ciddi bir maliyette çıkarmadılar. Herkese kendilerini öneririm.

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56