Buderus Servis Maltepe

Özel Buderus Servis Maltepe, uzman kadrosuyla sektörde öncü konumda yer alıyor. Deneyimli teknisyenler, kombi teknolojisinin detaylarına hakimiyetleri ve sürekli güncellenen bilgi birikimleri ile kullanıcılarına en üst düzey hizmeti sunmayı hedefliyor.

Buderus Servis Maltepe

Kombi arızaları, kullanıcıların yaşam konforunu olumsuz etkileyebilir. Özel Buderus Servis Maltepe, uzman teknisyenleriyle hızlı bir şekilde müdahale ederek, kombi arızalarını en kısa sürede giderir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, onarımlarımızı kalıcı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiririz.

Buderus Servis Maltepe İletişim:


ŞİRKET ADI:ISIKENT SAN.VE TİCARET
ADRES:FEYZULLAH MAH. BAĞDAT CAD. ÖZ SOKAK NO : 7/B
TELEFON:216 399 60 06
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:ISISER TES.TAAH.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.
ADRES:ALTINTEPE MAH. İSTİKLALİM SOK. ENGİN APT. NO:20/A
TELEFON:216 367 14 44
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:SÜLEYMAN KAYAOĞLU VE ORTAĞI ORTAKLIĞI – SAYGIN ISI
ADRES:CEVİZLİ MAH. BAĞDAT CAD. YAVUZ SOK. NO:18/A
TELEFON:216 442 03 83
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kombi Tamiri: Yüksek Kalite Standartlarıyla

Özel Buderus Servis Maltepe, yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak kombi tamiri hizmeti sunmaktadır. Orijinal yedek parçalar kullanarak, cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlarız. Güvenilir ve kalıcı tamir çözümlerimizle, kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız.

12 Comments

 1. Sıcak suyun ne kadar önemli olduğunu kombim arızalanınca anladım.Kombimin tamirini yaptınız sayenizde rahat ettim teşekkür ederim.

 2. Kombi almak için biraz piyasa araştırması yaptık ve hem kalite hem de fiyat açısından bize en uygunun Buderus olduğunu düşündük. Ancak yine de almadan önce Buderus kombi kullananlardan ve Maltepe civarında servis hizmeti ile ilgili bilgi almak istiyoruz. Acaba yaşanabilecek olan arızalar karşısında Maltepe Buderus Servisi ne kadar ilgili ya da kombi ne kadar iyi? Kullananlar ve servisten hizmet alanlar yazabilir mi?

 3. Bütçeme göre daha uygun olması nedeni ile daha önce adını hiç duymadığım ama aldığım zaman kampanyada olması nedeniyle aldığım Buderus kombimin arızalandığında alacağım özel servis hizmetinden endişeleniyordum. Ama dün arızalanan Buderus kombi için aradığım Buderus Servis Maltepe özel servis merkezi bana çok yardımcı oldu ve çok komplike bir problem için ciddi bir maliyette çıkarmadılar. Herkese kendilerini öneririm.

 4. İsmini daha önce çok fazla duymadığımdan alırken biraz endişe duyduğum Buderus kombi gerçekten çok iyi çıktı. Hem çok az elektrik ve doğalgaz tüketiyor hem de çok yüksek ısıtma sağlıyor. Bu yüzden çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Hatta işyerinde de kombiyi patronlara Buderus markalı bir modelle değiştirttim. Maltepe bölgesinde Buderus markasının özel servis hizmetleri de çok iyi. Yılda 2 defa bakım için çağırdığım Buderus Servis Maltepe merkezi bana çok yardımcı oluyor. Özellikle de çalışanları güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyor. Şu ana kadar arıza için çağırmak zorunda kalmadım umarımda kalmam. Ama ne olacağını bilmem, bir şey olduğu zaman arayacağım yeri en azından biliyorum.

 5. Buderus marka kombim arızalandı. Ekranda arıza kodu ortaya çıktı. Söz konusu arıza kodu; reset tuşuna basmama ve sigortaları açıp kapatmama rağmen düzelmedi. Ben de internetten bu arıza kodunun ne anlama geldiği hakkında araştırma yaptım. Sonuç olarak, Buderus servis Maltepe ile temas kurmak zorunda kaldım.
  Buderus servis Maltepe; soruna hızlı bir şekilde müdahale etti. Ancak, yaptıkları tek şey, kombiyi resetlemek oldu. Sonuç olarak, kombinin başka bir arızası olmadığını öğrenmiş oldum. Servis söz konusu işlem için 50 TL ücret talep etti. Açıkçası, başka kişiler gibi bu parayı sorun edecek birisi değilim. Benim için önemli olan kesinlikle kombinin sorununun çözülmüş olmasıdır. Bu konuda, Buderus’a teşekkür etmek istiyorum.

 6. Kombi satın almak için çok fazla övülen Buderus markasında karar kıldık. Özellikle hesaplı modellere sahip olması bizi cezbetmişti. Satın aldığımız BUderus marka kombi ilk dönemlerde iyi olsa da, ilerleyen zamanlar içinde ısıtma konusunda eskisi gibi değildi. Bu durum kış aylarında bizim için çok büyük bir problem haline gelmişti. Bizde bu sorunu sona erdirebilmek için soluğu hemen Buderus Servis Maltepe (Küçükyalı) adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlandı. Özellikle servisin ilgili ekibi ve hızları gerçekten takdire şayan durumlar arasındaydı.

 7. Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Buderus Logomax U022 model kombimde şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda kombim birdenbire C7 arıza kodunu vermeye başladı. Elektronik cihazlardan anlıyor olsam da bozulmaması adına Buderus Servis Maltepe şubesini aradım. Gelen ekip kombinin fanında arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde kombinin tamirini yaptı.

 8. Uzun süredir Buderus kullancısıyım. Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadığım, performansından da çok memnun olduğum kombi kazandan su damlatmaya başladı. Ancak model eski olduğu için üretimi durdurulmuş halde ve baktığım hiçbir yerde parçayı bulamıyordum. Ta ki Buderus Maltepe Servisiyle karşılaşana kadar. Soğuk kış gününde kombinin çalışmadığını anlattığım servis özel ilgi göstererek parçayı birkaç gün içinde bulup kombiyi tamir etti. Ben de burdan kendilerine teşekkür etmek istedim.

 9. Yıllardır düzenli olarak kombimden şikayetsiz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Bakım ve onarımlarını işinde son derece uzman olan ve ekibinin kalitesinden asla taviz vermeyen Buderus servis Maltepe yapıyor. Kombimizin bakım ve onarımları için başka hiçbir servise başvuru yapmayı düşünmüyoruz. Düzenli olarak bu ekipten hizmet almaya devam ediyoruz.

 10. Kombimde tesisat su basıncı hatası veriyordu. Bu da kombiyi verimli kullanmama neden oluyordu. Fakat Buderus servis Maltepe firması ile iletişime geçerek bu sorunu çözeceğime benimle konuşan kişi ile görüşme gerçekleştirdiğimde inandım. Öylesine hızlı ve kurumsal hizmet sunuyor firma çalışanlarından sunulan hizmete kadar bunu çok iyi hissediyor ve aldığınız hizmetle yaşıyorsunuz. Kesinlikle firmayı tavsiye ederim.

 11. Kendimi bildim bileli Buderus markasının elektronik eşyalarını kullanıyoruz. Yerli ve milli olması da kombi alımımda olukça etkili bir rol oynadı. Son zamanlarda kombim sürekli F0 hatası veriyor. İnternetten bakınca basıncın düşük olduğundan kaynaklandığını söylemişler Ben de normal olması gereken ayara getiriyorum fakat birkaç gün sonra tekrar aynısı oluyor. Bu nedenle ne ev doğru düzgün ısınabiliyor ne de biz istediğimiz verimi alabiliyoruz. Biz de Buderus Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçerek problemimizi aktarmamız üzerine gelen ekip problemimizi çözdü.

 12. Evimde Buderus marka kombi kullanıyorum. Kombim geçenlerde birden garip sesler gelmeye başladı ve ekranda 3A hata kodunu verdi. Markanın kendi sitesinde voltaj düşük olabilir diye bilgi verdiği ve bu işlerden çok korktuğum için anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda Buderus Servis Maltepe şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini hemen çözerek sıcak su sorunumuzun olmasından kurtardılar.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis