Buderus Servis Tuzla

Buderus, ısıtma ve soğutma sistemlerinde öncü markalardan biri olarak bilinir. İstanbul Tuzla’da bulunan Buderus servisi, bu kaliteli ürünlerin bakım ve onarım hizmetlerini sunarak müşterilerine maksimum fayda sağlamayı amaçlar. Profesyonel ve tecrübeli teknik ekibi ile Buderus cihazlarınızı en iyi şekilde servis ederek, uzun ömürlü ve verimli çalışmalarını garanti eder.

Buderus Servis Tuzla

Buderus servis hizmetleri arasında periyodik bakım, arıza tespiti, onarım ve parça değişimi yer alır. Özellikle Tuzla gibi sanayi bölgesinde yoğun çalışan sistemlerin düzenli bakıma ihtiyacı büyüktür. Buderus servisi, bu ihtiyaçları profesyonelce karşılayarak sistemlerinizi ilk günkü performansıyla çalıştırabilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Buderus Tuzla Servisi, çağrı merkezi üzerinden 7/24 ulaşılabilir olup, acil durumlar için hızlı ve etkili çözümler sunar. İstanbul’un bu dinamik bölgesinde, Buderus kullanıcıları artık cihazlarının bakımını ve onarımlarını güvenle teslim edebilirler. Eğitimli teknisyenler, cihazların modeline ve teknik özelliklerine göre en uygun servis yöntemlerini uygulayarak, her zaman en yüksek standartlarda hizmet verir.

Buderus Servis Tuzla İletişim:

ŞİRKET ADI:ATEŞ ENERJİ SİST.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:YAYLA MAH. GAZİOSMANPAŞA CAD. DENİZ 2 SİTESİ B2 BLOK NO:40/C Tuzla/İstanbul
TELEFON:0216 446 74 60
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

17 Comments

 1. Kombim tahliye musluğundan su damlatıyordu,bende biraz anlarım musluğu değiştirmeye falan çalıştım daha beter yaptım hemen servisi aradım gelen arkadaş her iki musluğu değiştirdi sağolsunlar rahat ettim şimdi.

 2. Biz Buderus U070 marka kombi kullanıyoruz. Ürünün garantisi devam ediyor. Kombi 3 dakika arlıklarla devreye girip çıkıyor. Kullanım kitapçığında başka şekilde yazmasına rağmen çalışma sistemi farklı gibi. Kitapçıkta sürekli çalışması sizi korkutmasın diyor. Sürekli devreye girip çıkması daha çok gaz yakar deniyor. Fakat kombi tam tersi şekilde çalışıyor. Buderus Servis Tuzla bizim bölgeye bakıyormuş. Sorduğumuzda bu durum normal diyor. Benim kafam karıştı. Bu normal mi?

 3. Kombi tercihimizi Buderus markasından yana yapmamızda internette yer alan yorumlar gerçekten çok etkili oldu. Kullanım aşamasında herhangi bir sorun olmasa da Buderus kombi çok ses yapıyor. Performans açısından aynı durumda olduğunu görüyoruz fakat nedense ses konusunda aynı şeyi söyleyemiyoruz. Tuzla’da bulunuyoruz ve Buderus Servis Tuzla’dan bu soruya en doğru yanıtı bekliyoruz

 4. Uzun zamandan beri İstanbul-Tuzla’da yaşıyorum. Ayrıca 8 yıllık Buderus kombi kullanıcısıyım. Geçtiğimiz haftada kombi su akıtmaya başladı ve peteklere su gitmemeye başladı. Sorunun tespiti için Tuzla Buderus Servisini aradım. Fakat telefonuma cevap veren olmadı. Aradığım tarihten 2 hafta sonra geri dönüş yapıldı. Bu durumdan oldukça şikâyetçiyim ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 5. Gerek evimde, gerekse işyerimde yer alan kombim için her yıl bakım yaptırıyorum. Ancak evimdeki kombiye bu yıl bakım yaptırmadım. Evimdeki kombi yaklaşık 3 yıllık bir kombi ve şimdiden problemler çıkartmaya başladı. Petekler yeteri kadar ısıtmıyordu. Destek talep ettiğimiz Buderus Servis Tuzla firması, sorunun peteklerden kaynaklandığını tespit etti ve peteklerin su bakımı yapıldı. Durum şimdi daha iyi, teşekkürler.

 6. Buderus markasının adını çok fazla duymadığınızdan ilk gördüğünüzde biraz endişe duyabilirsiniz. Ancak gerçekten çok kaliteli cihazlar olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Ben tam 3 yıldır Buderus markalı kombi kullanıyorum ve şu ana kadar kullandığım diğer tüm markaların kombi modellerinden çok daha iyi bir cihaz olduğunu hiç şüphe etmeden söyleyebilirim. Cihazın çok kaliteli olmasının dışında Buderus Servis Tuzla merkezinin hizmetleri de gerçekten çok kaliteli. Arıza için ya da bakım için çağırmanız fark etmeksizin başvurduğunuz gün için hemen bir ekip yönlendiriyorlar. Gelen ekipte gerçekten uzman personellerden oluşuyor ve cihazda ne tip bir sorun olursa olsun öncelikle ekonomik şekilde çözüm yöntemlerini araştırıyorlar.

 7. Eylül ayında Buderus’a bağlı bir merkezden aldığım kombide bir süre sonra sorunlar yaşamaya başladım. Bu durumdan dolayı, Buderus servis Tuzla ile iletişime geçmeye karar verdim. Buderus servis Tuzla; evime gelerek kombimdeki sorunun parçalardan kaynaklandığını söyledi. Buna ek olarak, kombiye ait olan iki parçayı söktüler. Söz konusu iki parçayı götürerek yenileriyle değiştireceklerini belirttiler.

  Bu noktada, Buderus Tuzla servisine teşekkür etmek istiyorum. Çünkü, söz konusu parçalar, yalnızca bir hafta içerisinde kombime takıldı. Bu sayede, kombim tekrar sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladı. Şubat ayının şu çok soğuk günlerinde beni kombisiz bırakmadıkları için Buderus’a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Aldığınız parayı son kuruşuna kadar hak ediyorsunuz!

 8. Kombi almak için arayış içinde olduğumuz bir dönem içinde çevremizin verdiği tavsiyelerin nedeniyle tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Özellikle son derece kaliteli ve hesaplı modellere sahip olması tam olarak bizim aradığımız türden olmuştu. Satın almış olduğumuz kombi ilk zamanlarda performans bakımından herhangi bir sorun ortaya çıkarmazken, bir süre geçtikten sonra performansının eskiye nazaran düştüğünü keşfettik. Bizde bu konuya acil olarak bir çözüm sağlayabilmek açısından soluğu hemen Buderus servis Tuzla adresinde aldık. Servis çok kısa bir sürenin içinde kombinin performans sorununa karşı çözüm sağlamış oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi. Özellikle servisin hızı oldukça takdire şayandı.

 9. Evimizde Buderus marka Logomax Plus GB012 modelli kombi kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta kombimiz ekranda CL arıza kodunu vermeye başladı. İnternetten bir araştırma yapınca kullanım suyu sensöründe arıza meydana geldiği yazıyordu. Bundan dolayı biz de kendimizin çözemeyeceği bir arıza olduğu için Buderus Servis Tuzla şubesine ulaştık. Gelen ekip kısa süre içerisinde arızayı giderip sorunumuzu çözdü.

 10. Bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Kurumun kış aylarında ısınmama gibi bir problemi olması bizim için çok büyük bir sorun. Öğrencilerin ders yaptığı alanı ısıtan Buderus marka kombimiz bir gün 4C arıza kodu verdi. İnternetten sebebine baktığımızda aşırı ısınma yazdığı için güvenliğimiz açısından hemen kombiyi kapattık. Hangi teknik servisi aradıysak en yakın 2 gün sonra gelebileceklerini söylediler. Sonunda Buderus Servis Tuzla şubesi hemen gün içinde gelip arızayı hallederek öğrencileri üşümekten kurtardılar.

 11. Bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Kurumun kış aylarında ısınmama gibi bir problemi olması bizim için çok büyük bir sorun. Öğrencilerin ders yaptığı alanı ısıtan buderus marka kombimiz bir gün 4C arıza kodu verdi. İnternetten sebebine baktığımızda aşırı ısınma yazdığı için güvenliğimiz açısından hemen kombiyi kapattık. Hangi teknik servisi aradıysak sorunu çözemediler. En sonunda Buderus Servis Tuzla şubesi hemen gün içinde gelip arızayı hallederek kış ayında öğrencileri üşümekten kurtarmışlardı.

 12. 2 yıldır bir türlü çözülemeyen ve sonuca ulaşılamayan bir kombi arızası yaşıyorduk. Ancak Buderus servis Tuzla ekibiyle tanışana kadar bu sorunun çözüme kavuşmayacağına inanıyordum. Evime gelip, kombimi kontrol edip, tıpkı bir doktorun hastasıyla ilgilenmesi gibi ilgilenerek sorunu çözüme kavuşturdukları için kendilerinden çok memnun ayrıldık. Bundan sonra iletişimi koparmayacağız.

 13. Oturmakta olduğumuz evi 2011 senesinde satın almıştık. Daha önce içerisinde Buderus kombi vardı. Biz de markayı bildiğimizden ötürü hiç değiştirmeyi düşünmemiştik. Şu zamana kadar da kusursuz bir şekilde çalışan kombimiz 27 nolu hatayı vermeye başladı. Çağırdığımız Buderus Servis Tuzla şubesi ana eşanjöründe arıza meydana geldiğini söyleyerek kombimizi kendi yerlerine götürdüler. 3 gün içerisinde de arızası giderilmiş bir şekilde kombimizi teslim eden ekibi herkese öneriyorum

 14. Şahsi görüş ve tecürbelerime göre bir elektronik eşyanın uzun ömürlü olabilmesi için bakımlarının asla aksatılmaması gerekir. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple Buderus Servis Tuzla şubesinden asla şaşmam. Havaların ısınmasıyla birlikte yine aynı teknik servisi çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

 15. Bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Kurumun kış aylarında ısınmama gibi bir problemi olması bizim için çok büyük bir sorun. Öğrencilerin ders yaptığı alanı ısıtan Buderus marka kombimiz bir gün 4C arıza kodu verdi. İnternetten belki çözeriz diye arıza sebebine baktığımızda aşırı ısınma yazdığı için güvenliğimiz açısından hemen kombiyi kapattık. Hangi teknik servisi aradıysak sorunu çözemediler. En sonunda Buderus Servis Tuzla şubesi hemen gün içinde gelip arızayı hallederek kış ayında öğrencileri üşümekten kurtarmışlardı.

 16. Yaklaşık olarak 5 senedir evimde Buderus marka kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Dün havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında 2 nolu arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Buderus Servis Tuzla şubesini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

 17. Kombi satın alırken bence kesinlikle doğru karar verilmeli. Çünkü uzun süreler kullanılacak kombinin arıza vermemesi gerekir. Biz de bunları göz önünde bulundurarak Buderus marka kombi satın aldık. İlk senelerde sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz geçtiğimiz ay 6A isimli arıza kodunu vermeye başladı. Hemen Buderus Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip gaz sisteminde bir arıza olduğunu söyleyip kısa süre içerisinde onarımını yaptı.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis