İstanbul

Buderus Servis Tuzla

Buderus servis Tuzla olarak siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli kombi servis hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizde uygun fiyat politikasını ön planda tutarken müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Güvenilir bir kombi servisi için bizlere ulaşmanız yeterli. Sürekli kendini geliştiren profesyonel ekibimiz ve sürekli yenilediğimiz ekipmanlarımız ile kombilerinizin her türlü sorununa çözüm üretiyoruz. Buderus servis Tuzla ile alacağınız tüm servis hizmetleri güvenilir ve kalitelidir. Ayrıca kombi sorun ve sıkıntılarınızın bir an önce ortadan kalkması için hızlı bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz. Çalışma saatlerimiz içerisinde istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Tüm profesyonelliğimizle sizlere ekonomik bir hizmet vermek için hazırız. Kombilerinizle ilgili tüm sorun ve sıkıntılar teknolojik, modern ve hızlı cihazlarımızla çözüme ulaştırılır.


ŞİRKET ADI: ATEŞ ENERJİ SİST.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: YAYLA MAH. GAZİOSMANPAŞA CAD. DENİZ 2 SİTESİ B2 BLOK NO:40/C
TELEFON: 216 446 74 60
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Caner Topal

  Kombim tahliye musluğundan su damlatıyordu,bende biraz anlarım musluğu değiştirmeye falan çalıştım daha beter yaptım hemen servisi aradım gelen arkadaş her iki musluğu değiştirdi sağolsunlar rahat ettim şimdi.

 • Gözde P.

  Biz Buderus U070 marka kombi kullanıyoruz. Ürünün garantisi devam ediyor. Kombi 3 dakika arlıklarla devreye girip çıkıyor. Kullanım kitapçığında başka şekilde yazmasına rağmen çalışma sistemi farklı gibi. Kitapçıkta sürekli çalışması sizi korkutmasın diyor. Sürekli devreye girip çıkması daha çok gaz yakar deniyor. Fakat kombi tam tersi şekilde çalışıyor. Buderus Servis Tuzla bizim bölgeye bakıyormuş. Sorduğumuzda bu durum normal diyor. Benim kafam karıştı. Bu normal mi?

 • Deniz I.

  Kombi tercihimizi Buderus markasından yana yapmamızda internette yer alan yorumlar gerçekten çok etkili oldu. Kullanım aşamasında herhangi bir sorun olmasa da Buderus kombi çok ses yapıyor. Performans açısından aynı durumda olduğunu görüyoruz fakat nedense ses konusunda aynı şeyi söyleyemiyoruz. Tuzla’da bulunuyoruz ve Buderus Servis Tuzla’dan bu soruya en doğru yanıtı bekliyoruz

 • Orçun Ö.

  Uzun zamandan beri İstanbul-Tuzla’da yaşıyorum. Ayrıca 8 yıllık Buderus kombi kullanıcısıyım. Geçtiğimiz haftada kombi su akıtmaya başladı ve peteklere su gitmemeye başladı. Sorunun tespiti için Tuzla Buderus Servisini aradım. Fakat telefonuma cevap veren olmadı. Aradığım tarihten 2 hafta sonra geri dönüş yapıldı. Bu durumdan oldukça şikâyetçiyim ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • Durmuş N

  Gerek evimde, gerekse işyerimde yer alan kombim için her yıl bakım yaptırıyorum. Ancak evimdeki kombiye bu yıl bakım yaptırmadım. Evimdeki kombi yaklaşık 3 yıllık bir kombi ve şimdiden problemler çıkartmaya başladı. Petekler yeteri kadar ısıtmıyordu. Destek talep ettiğimiz Buderus Servis Tuzla firması, sorunun peteklerden kaynaklandığını tespit etti ve peteklerin su bakımı yapıldı. Durum şimdi daha iyi, teşekkürler.

 • Ahmet

  Buderus markasının adını çok fazla duymadığınızdan ilk gördüğünüzde biraz endişe duyabilirsiniz. Ancak gerçekten çok kaliteli cihazlar olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Ben tam 3 yıldır Buderus markalı kombi kullanıyorum ve şu ana kadar kullandığım diğer tüm markaların kombi modellerinden çok daha iyi bir cihaz olduğunu hiç şüphe etmeden söyleyebilirim. Cihazın çok kaliteli olmasının dışında Buderus Servis Tuzla merkezinin hizmetleri de gerçekten çok kaliteli. Arıza için ya da bakım için çağırmanız fark etmeksizin başvurduğunuz gün için hemen bir ekip yönlendiriyorlar. Gelen ekipte gerçekten uzman personellerden oluşuyor ve cihazda ne tip bir sorun olursa olsun öncelikle ekonomik şekilde çözüm yöntemlerini araştırıyorlar.

 • Demir

  Eylül ayında Buderus’a bağlı bir merkezden aldığım kombide bir süre sonra sorunlar yaşamaya başladım. Bu durumdan dolayı, Buderus servis Tuzla ile iletişime geçmeye karar verdim. Buderus servis Tuzla; evime gelerek kombimdeki sorunun parçalardan kaynaklandığını söyledi. Buna ek olarak, kombiye ait olan iki parçayı söktüler. Söz konusu iki parçayı götürerek yenileriyle değiştireceklerini belirttiler.

  Bu noktada, Buderus Tuzla servisine teşekkür etmek istiyorum. Çünkü, söz konusu parçalar, yalnızca bir hafta içerisinde kombime takıldı. Bu sayede, kombim tekrar sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladı. Şubat ayının şu çok soğuk günlerinde beni kombisiz bırakmadıkları için Buderus’a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Aldığınız parayı son kuruşuna kadar hak ediyorsunuz!

 • Volkan

  Kombi almak için arayış içinde olduğumuz bir dönem içinde çevremizin verdiği tavsiyelerin nedeniyle tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Özellikle son derece kaliteli ve hesaplı modellere sahip olması tam olarak bizim aradığımız türden olmuştu. Satın almış olduğumuz kombi ilk zamanlarda performans bakımından herhangi bir sorun ortaya çıkarmazken, bir süre geçtikten sonra performansının eskiye nazaran düştüğünü keşfettik. Bizde bu konuya acil olarak bir çözüm sağlayabilmek açısından soluğu hemen Buderus servis Tuzla adresinde aldık. Servis çok kısa bir sürenin içinde kombinin performans sorununa karşı çözüm sağlamış oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi. Özellikle servisin hızı oldukça takdire şayandı.

 • Adnan

  Evimizde Buderus marka Logomax Plus GB012 modelli kombi kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta kombimiz ekranda CL arıza kodunu vermeye başladı. İnternetten bir araştırma yapınca kullanım suyu sensöründe arıza meydana geldiği yazıyordu. Bundan dolayı biz de kendimizin çözemeyeceği bir arıza olduğu için Buderus Servis Tuzla şubesine ulaştık. Gelen ekip kısa süre içerisinde arızayı giderip sorunumuzu çözdü.

 • Esra

  Bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Kurumun kış aylarında ısınmama gibi bir problemi olması bizim için çok büyük bir sorun. Öğrencilerin ders yaptığı alanı ısıtan Buderus marka kombimiz bir gün 4C arıza kodu verdi. İnternetten sebebine baktığımızda aşırı ısınma yazdığı için güvenliğimiz açısından hemen kombiyi kapattık. Hangi teknik servisi aradıysak en yakın 2 gün sonra gelebileceklerini söylediler. Sonunda Buderus Servis Tuzla şubesi hemen gün içinde gelip arızayı hallederek öğrencileri üşümekten kurtardılar.

 • Faruk

  Bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Kurumun kış aylarında ısınmama gibi bir problemi olması bizim için çok büyük bir sorun. Öğrencilerin ders yaptığı alanı ısıtan buderus marka kombimiz bir gün 4C arıza kodu verdi. İnternetten sebebine baktığımızda aşırı ısınma yazdığı için güvenliğimiz açısından hemen kombiyi kapattık. Hangi teknik servisi aradıysak sorunu çözemediler. En sonunda Buderus Servis Tuzla şubesi hemen gün içinde gelip arızayı hallederek kış ayında öğrencileri üşümekten kurtarmışlardı.

 • Sadullah

  2 yıldır bir türlü çözülemeyen ve sonuca ulaşılamayan bir kombi arızası yaşıyorduk. Ancak Buderus servis Tuzla ekibiyle tanışana kadar bu sorunun çözüme kavuşmayacağına inanıyordum. Evime gelip, kombimi kontrol edip, tıpkı bir doktorun hastasıyla ilgilenmesi gibi ilgilenerek sorunu çözüme kavuşturdukları için kendilerinden çok memnun ayrıldık. Bundan sonra iletişimi koparmayacağız.

 • Hüseyin

  Oturmakta olduğumuz evi 2011 senesinde satın almıştık. Daha önce içerisinde Buderus kombi vardı. Biz de markayı bildiğimizden ötürü hiç değiştirmeyi düşünmemiştik. Şu zamana kadar da kusursuz bir şekilde çalışan kombimiz 27 nolu hatayı vermeye başladı. Çağırdığımız Buderus Servis Tuzla şubesi ana eşanjöründe arıza meydana geldiğini söyleyerek kombimizi kendi yerlerine götürdüler. 3 gün içerisinde de arızası giderilmiş bir şekilde kombimizi teslim eden ekibi herkese öneriyorum

 • Filiz

  Şahsi görüş ve tecürbelerime göre bir elektronik eşyanın uzun ömürlü olabilmesi için bakımlarının asla aksatılmaması gerekir. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple Buderus Servis Tuzla şubesinden asla şaşmam. Havaların ısınmasıyla birlikte yine aynı teknik servisi çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

 • Özge

  Bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Kurumun kış aylarında ısınmama gibi bir problemi olması bizim için çok büyük bir sorun. Öğrencilerin ders yaptığı alanı ısıtan Buderus marka kombimiz bir gün 4C arıza kodu verdi. İnternetten belki çözeriz diye arıza sebebine baktığımızda aşırı ısınma yazdığı için güvenliğimiz açısından hemen kombiyi kapattık. Hangi teknik servisi aradıysak sorunu çözemediler. En sonunda Buderus Servis Tuzla şubesi hemen gün içinde gelip arızayı hallederek kış ayında öğrencileri üşümekten kurtarmışlardı.

 • Ali

  Yaklaşık olarak 5 senedir evimde Buderus marka kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Dün havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında 2 nolu arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Buderus Servis Tuzla şubesini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Hayri

  Kombi satın alırken bence kesinlikle doğru karar verilmeli. Çünkü uzun süreler kullanılacak kombinin arıza vermemesi gerekir. Biz de bunları göz önünde bulundurarak Buderus marka kombi satın aldık. İlk senelerde sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz geçtiğimiz ay 6A isimli arıza kodunu vermeye başladı. Hemen Buderus Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip gaz sisteminde bir arıza olduğunu söyleyip kısa süre içerisinde onarımını yaptı.

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır