Buderus Servis Kadıköy

Buderus, dünya genelinde ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda lider markalar arasında yer almaktadır. İstanbul Kadıköy’deki Buderus servisi, bu prestijli markanın ürünlerini kullanmanın getirdiği avantajları en iyi şekilde yaşamanız için burada. Buderus cihazlarınızın montajından bakımına, onarımından yedek parça teminine kadar her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan Kadıköy servisi, alanında uzman ve eğitimli teknisyen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Buderus Servis Kadıköy

Kadıköy’de oturuyorsanız ve Buderus marka bir ısıtma veya soğutma sisteminiz varsa, yaşayabileceğiniz her türlü teknik sorun için Buderus servisini güvenle arayabilirsiniz. Servisimiz, Buderus’un en güncel teknolojileri ve metodolojileri ile donatılmıştır, bu da sizlere hızlı ve etkili çözümler sunmamızı sağlar. İster acil bir onarım ihtiyacı ister rutin bir bakım olsun, Buderus Kadıköy Servisi olarak sizlere kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca, cihazınızın uzun ömürlü olması için gerekli olan periyodik bakımları da gerçekleştiriyoruz. Buderus cihazlarının bakımı, performansını maksimum seviyede tutmak ve enerji verimliliğini korumak için kritik öneme sahiptir. Kadıköy Buderus Servisi olarak, cihazlarınızı fabrika standartlarında ve garantili bir şekilde servis ediyoruz.

Buderus Servis Kadıköy İletişim:

ŞİRKET ADI:HİLAL MÜH.LTD.ŞTİ.
ADRES:ŞEHİT İLHANLAR CAD. ADİLE NAŞİT SOK. ABANT APT. NO:6 NO:6 Kadıköy/İstanbul
TELEFON:0216 302 89 09
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:TERMO TEKNİK DOĞALGAZ ELEK.SIHHİ TES.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:ERENKÖY MAH. FIRIN SOK. NO:37/C Kadıköy/İstanbul
TELEFON:0216 467 05 35
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

10 Comments

 1. Buderus marka kombim arızalandığından yetkili servisi aradım. Yetkili servis geldi ve kartın bozuk olduğunu söyledi. Kartı değiştirdiler, ben eski kartı aldım. Özel servis olan Kadıköy Buderus Servis’e götürüp kartın neyi olduğunu sordum. Oradakiler de “abi bu kart sağlam kullanabilirsin” dediler. Hatta öğrendiğime göre bu kartlar kolay kolay bozulmazmış. Yetkili servisin yaptığına bak, özel servisin yaklaşımına bak. O yetkili servisi mahkemeye vereceğim.

 2. Daha önce adını hiç duymadığımdan alırken fazlasıyla endişelendiğim ancak kullanım performansından ve düşük tüketiminden dolayı çok memnun kaldığım emektar Buderus kombim sıcak su konusunda problem yaşatmaya başladı. Buderus servisi konusunda bilgim olmadığı için büyük bir endişeyle aradığım Buderus Servis Kadıköy merkezi bana çok yardımcı olduğu ve daha önce görmediğim bir kalitede servis hizmetinden yararlanarak, kombimin sorunundan kurtuldum.

 3. Buderus’ un gb022 24K kombi kullanıyorum. 3 yıl önce daha garanti sürecindeyken arızalanıp, parçası değiştirilmişti. Ancak aynı arızayı şimdi yeniden yaptı ve o dönem garanti de olmasına rağmen çok ciddi bir maliyete mal olduğunu öğrenmiştim. Aradan geçen zaman fiyatı da kesinlikle artmıştır. Buderus Servis Kadıköy merkezini aradım sorun için net bir rakam söylemediler. Buderus kombinin parçasının ne kadar olduğunu yani arızasının giderilmesi için neye ihtiyacım olduğunu nereden öğrenebilirim? Kombinin maliyetli bana çok fazla olursa açıkçası artık başka bir kombi almaya başlayacağım ki şöyle düzgün ve ekonomik bir şekilde ısınma ve sıcak kullanımı gerçekleştirebilmeye başlayayım.

 4. Geçen yıl kombi alacağım zaman çevremdekiler sürekli çok sık gündemde olan markaları almam konusunda yönlendiriyordu. Ancak ben Buderus markalı kombiyi bütçeme daha uygun olduğu için tercih ettim. Kardeşim ise kendi evine çok popüler markalardan birisini aldı. Onun kombisi 1 yılda tam 3 defa arıza yaptı ama benim kombimde halen tek tık yok. O da bende yıllık kombi bakımımızı yaptırdık ama onunki arızalandı ve servis hizmeti konusunda da çok memnun kaldığını söyleyemem. Ben sadece bakım yaptırmak için çağırdığım Buderus Servis Kadıköy merkezinin hizmetlerinden çok memnun kaldım. Her konuda detaylı bilgi verip, hassas şekilde bakım işlemlerini yerine getirdiler.

 5. Kısa süre önce Buderus marka kombi aldım. Yaklaşık bir yıl olduğunu söyleyebilirim. Ancak, bir süre sonra kombim bozuldu. Bunun üzerine Buderus servis Kadıköy ile iletişime geçtim. Buderus servis Kadıköy; evime gelerek kombiye bakıp gitti.
  Servisi bir gün sonra tekrar aradığımda bana yerden ısıtmalı sistemden dolayı kombinin bozulduğu söylendi. Bir başka deyişle, kireçten dolayı kombim bozulmuş. Servis çalışanları, bu sebepten dolayı oluşan arızanın kesinlikle garanti kapsamında olmadığını bildirdi. Sonuç olarak, kombinin tamir edilmesi için benden yaklaşık 1500 TL para isteniyor! Buderus servis Kadıköy çalışanlarına bu parayı ödeyecek durumum olmadığını söyledim. Ben kısa süre içerisinde bozulsun diye bu kombiyi almadım! Yetkililerden anlayış bekliyorum.

 6. Yeni bir kombi satın almak için tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Özellikle kaliteli ve hesaplı modellere sahip olduğunu duymuştuk. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk zamanlar içinde çok iyi bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığımız bir şekilde ısıtma konusunda yeterli olamadığını fark ettik. Bu sorun kış aylarında bizim için oldukça büyük bir problem haline gelmeye başladı. Bizde sorundan kurtulmak için soluğu hemen Buderus Servis Kadıköy (Bostancı) adresinde aldık. Buderus Servis Kadıköy (Bostancı) adresi yapmış olduğu incelemenin sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında zahmetsiz bir şekilde teslim etmiş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 7. Yaklaşık bir buçuk yıl önce aldığım Buderus marka kombim arızalandı. Çağırdığım garanti servisi, arızanın dairedeki topraklama hattının doğalgaz hattına yakın olması ve yüksek voltaj kaynaklı elektronik kartın zarar görmesinden dolayı olduğunu söyleyerek bu durumun kullanıcı hatası olduğunu belirtti. Ben de kendi cebimden ödeyecek olmamdan dolayı başka bir servisi aradım ve Buderus Servis Kadıköy şubesini aradım. Gelen ekip uygun fiyata kartı değiştirip, sorunumu çözdü.

 8. Kombi satın alırken kaliteli olsun diye Buderus markasını tercih etmiştik. Fakat aldığımızdan bu yana geçen 5 senelik süreçte her sene başka bir arıza çıkarmaya başladı. Son olarak kombim CC isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de Buderus Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip dış hava sensöründe problem olduğunu söyleyerek değişim yaptı. Sorunum giderilmiş olsa da Buderus markası benim için bir pişmanlık olarak kalacak.

 9. Evimde Buderus marka kombi kullanıyorum. Birden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda 3A hata kodunu verdi. Sitesinde voltaj düşük olabilir diye bilgi verdiği ve bu işlerden çok korktuğum için anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda Buderus Servis Kadıköy şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini hemen çözerek sıcak su sorunumuzun olmasından kurtardılar.

 10. Geçtiğimiz ay kombimizde yanıp sönen bir işaret belirmeye başladı. Biz bu düğme kısmını herhangi bir düğme sanıyor ve hiç ellemiyorduk. Ancak çocuklarımın da ilgisini çektikten sonra yanlış bir şey yaparlar korkusuyla Buderus servis kadıköy şubesine başvurdum. Sorunun ne olduğunu bulmak ve kısa sürede çözmek için hemen geldiler ve güler yüzlü ekipten çok memnun kaldım.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis