Buderus Servis Ümraniye

Özel Buderus Servis Ümraniye, uzman ekibi ile kombi bakımında öncü bir konumda yer alıyor. Deneyimli teknisyenlerimiz, Buderus marka kombilerinizin ihtiyaç duyduğu her türlü bakımı titizlikle gerçekleştirir. Kombi bakımı sadece arıza gidermekle sınırlı olmayıp, aynı zamanda enerji verimliliğini arttırarak tasarruf sağlar.

Kombi Onarım ve Tamir Hizmetleri

Kombiler, zaman içinde çeşitli sebeplerle arızalanabilir. Özel Buderus Servis Ümraniye, kombi arızalarınızı hızlı bir şekilde tespit edip profesyonel tamir hizmetleri sunarak sizi soğuk kış günlerinde mağdur etmiyor. Eğitimli teknik ekibimiz, her marka ve modeldeki kombilerinizin tamirini titizlikle gerçekleştirir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, kombi sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.


Buderus Servis Ümraniye İletişim:

ŞİRKET ADI:ONUR TEKNİK SERVİS HİZM.
ADRES:IHLAMURKUYU MAH. EESKİ ÜSKÜDAR YOLU CAD. NO:59 Ümraniye/İstanbul
TELEFON:0216 611 92 90
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

15 Comments

 1. Kombilerde gaz sızması problemi sıklıkla yaşıyorum. Bir kaç servise başvurmuş olsam da çözüme kavuşmuş değil. Beni bu durumdan kurtarabilir misiniz?

 2. Merhabalar bir sorum olacak. Bundan yaklaşık 5 ay kadar önce Buderus marka kombi aldım. Kombinin montajı yapıldı ve çalıştırmaya başladım. Daha sonra kombi hata verince Buderus servis Ümraniye’de bulunan ekiplerden birini çağırdım, servis bacanın kısa olduğunu ve bacanın balkonun dışına kadar çıkarılması gerektiğini söyledi. Eğer bu şekilde kullandığınız tespit edilirse doğalgaz sağlayan şirket gazınızı kesip projeyi iptal edebilir dendi. Tam olarak ne yapmam gerekiyor?

 3. İsmini çok fazla duymamış olmamdan dolayı, ünlü markalara göre pek de faydalı bir kombi olduğunu düşünmüyordum. Ancak daha ekonomik olmasından dolayı almak durumunda kaldım. Uzunca bir süre sorunsuzca kullandıktan sonra ısıtma verimliliği açısından problem yaşamaya başladım ki Buderus Servis Ümraniye merkezine başvuruda bulundum, hemen geldiler ve pek çok ünlü markaya göre kaliteli bir servis hizmetinden faydalandım.

 4. Benim gibi kiracıysanız illa ki farklı markaların farklı kombi modellerini kullanma şansınız olmuştur. Değiştirdiğim her evde farklı bir marka kombi kullandım ve her birinin kendisine göre sevdiğim yanları olmuştu. Ancak son taşıdığım evde ev sahibi Buderus marka kombi koymuş ki daha önce hiç kullanmadığımdan başta şüphe ettim ama ne performansı açısından ne de servisi açısından hiçbir sorun yaşamadım. Ümraniye Buderus Servisi hizmetleri bana gıcık ev sahibime rağmen çok yardımcı oldular.

 5. Kış ayları geldiğinde sürekli olarak kombimin arıza vermesinden sıkıldım. Bu yüzden kış aylarına girerken en başından dostlarımın tavsiyesi üzerine kombi temizliği yaptırmaya karar verdim. Bu yüzden Buderus Servis Ümraniye ‘ye telefon ederek ne zaman müsait olduklarını sordum. Bana iki gün içerisinde hangi gün müsait olduğumu sordular. Gerekli bilgileri aldıktan sonra söz verdikleri gün içerisinde geldiler. Oldukça nazik ve işlerinde usta insanlar. Yaklaşık üç saat içerisinde evimde bulunan tüm kombi tesisatını gözden geçirip kombimin bakımlarını yaptılar. Üstelik görüştüğüm bütün kombi servislerinden çok daha düşük miktara bu işlemi gerçekleştirdiler. Gerçekten kendilerine minnet borçluyum diyebilirim. Eğer kombi ile ilgili bir sorununuz varsa Ümraniye Buderus Servis ile gönül rahatlığı içerisinde çalışabilirsiniz.

 6. Sahip olduğum Buderus kombimin garantisi devam ediyor. Ancak, kombide uzun süredir sıcak su sıkıntısı mevcut! Sıcak su gidip geliyor. Bazen hiç sıcak su akmadan soğuk su akıyor. Bu sorunun çözümü adına Buderus servis Ümraniye ile iletişime geçerek arıza kaydı bıraktım.
  Buderus servis Ümraniye; dün öğleden sonra evime gelerek daha kombinin arızasının ne olduğuna bile bakmadan benden 150 TL servis ücreti talep etti. Onlara cevap olarak kombinin garanti süresinin devam ettiğini söyledim. Ancak, ücreti alma konusunda ısrarcı davrandılar. Ben de hizmet almak istemediğimi söyleyerek onları yolcu ettim. Buderus gibi markanın bakım ücreti alma konusundaki talebini anlayamıyorum. Hem de garantili bir ürün söz konusuyken!

 7. Birbirinden iyi kombi modellerine sahip olduğundan dolayı tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Satın aldığımız BUderus marka kombi ilk dönemde gayet iyi çalışıyorken ilerleyen zamanlar içinde ısıtma konusunda yeterli gelmemeye başladı. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı tercihimizi Buderus Servis Ümraniye (Atakent) adresinden yana kullandık. Servis yapmış olduğu araştırmanın sonrasında sorunu çözerek bize kombiyi ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça beğendiğimiz bir servis süreciydi. Özellikle servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayan durumdaydı. Kombiye dair karşımıza çıkan bu problemi tahminimizden çok daha kısa süre içinde çözmüş oldular.

 8. Ümraniye’de bulunan işyerimdeki kombimizin bar seviyesi düştüğü için ekranda sürekli hata kodu çıkıyordu. Buderus Servis Ümraniye şubesini aradığımda yetkililer sorunun kaynağına bakmak için gelip kombinin borularında çatlak olduğunu tespit ettiler. Bir süre kombiyi kapalı tutmazı, o esnada parça tedariği yapacaklarını söyleyip gittiler. Ertesi gün arayıp parçanın bulunduğu bilgisini vererek müsaitlik durumumuzu sordular. Olumlu cevap verince birkaç içinde gelip, parça değişimini yaparak sorunu hallettiler.

 9. Uzun zamandır Buderus marka kombi kullanıyoruz. Fakat son zamanlarda Buderus Kombi Isıtmıyor. Kombide herhangi bir değişiklik de yapılmadı. Bir arızası olduğunu da düşünmüyoruz. Çünkü arıza kodu yok. Ama anlam veremediğimiz bir şekilde kombimiz evi bir türlü ısıtmıyor. Daha önce durduk yere kombisi ısıtmamaya başlayan kimse var mı? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

 10. Bir şirkette teknik ekipman bakım sorumlusuyum. Bulunduğum şirketteki kombiler buderus marka fakat biraz eski olduğu için arıza verdiğinde arızasını gidermek için yedek parçalarını bulmakta biraz zorlanıyorum. Son birkaç bakım onarım işlemimi Buderus Servis Ümraniye şubesinden destek alıp yedek parçaları onlar sayesinde tamamladım. Eski model kombilerinize bunlardan bir şey olmaz diyen teknik ekiplere güvenmeyin fakat bu servise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 11. Kombimiz kim duşa girerse ısınmaya başladığı an suyunu da kesmeye başlıyordu. Sürekli olarak suyunu sıfırlamamız halinde bile saniyeler içerisinde suyunu tüketiyordu. Bu kadar verimsiz ve hızlı çalışmasından ötürü duyduğumuz rahatsızlığı, bütçemize uygun bir şekilde Buderus servis ümraniye ekibi düzeltti. Bu ekibin temiz ve güvenilir çalışmasından son derece memnunum.

 12. Her sene yazın bitişi ile beraber havaların soğuması ile kombilere çok yüklenmeye başlıyoruz. Bu yüzden de kombime bakım yaptıracağım en uygun zamanlar sonbahar aylarıdır. Her sene aksatmadan da bakımını yaptırırım. Çünkü bakımı yapılan kombinin performasının ve ömrünün uzadığını bilirim. Her sene olduğu gibi bu sene de Buderus kombimin periyodik bakımı için Buderus Servis Ümraniye şubesini tercih ettim. Yıllardır birlikte çalışırken özenle işini yapan bu teknik servisi herkese tavsiye ederim.

 13. Ümraniye ilçesinde işlettiğim bir restorantım var. Kombi olarak da yıllar önce Buderus markasını tercih etmiştik. Şu ana kadar hiçbir sorunu ile karşılaşmadım. Bunun en büyük nedeni de periyodik bakımını hiç aksatmadan yapamamdır. Bakımını her sene düzenli olarak Buderus Servis Ümraniye şubesinde yaptırırım. Kendileri gerçekten işlerinde uzman bir ekipten oluşuyor. Kendilerine teşekkür ederim.

 14. 10 yaşında bir oğlum var ve her yere ulaşabildiği için benim olmadığım bir boşlukta kombiye ulaşıp kombinin düğmeleriyle oynamış. Buderus markalı kombimi uzun uğraşlar sonucu açamadığım için Buderus Servis Üsküdar şubesini aradım ve bana kombinin kendini güvenlik sebebiyle kitlediğini söylediler ve telefondan bunu nasıl çözeceğimi tarif ederek bu problemimi çözdüler. Başka teknik servislerin gelip bir ton para alacağı bu problemime karşı böyle yaklaşan Buderus Servis Ümraniye şubesini herkese öneriyorum.

 15. Yaklaşık olarak 10 sene önce yeni bir ev satın alıp oraya taşındık. Taşındığım evde Buderus marka kombi bulunuyordu. Daha önce kiracı olduğum evde de aynı marka kombiyi kullanıyorduk ve memnunduk. Bu sebepten hiç değiştirmeyi düşünmedik. Şu zamana kadar da kusursuz bir şekilde çalışan kombimiz 6A nolu hatayı vermeye başladı. Çağırdığımız Buderus Servis Ümraniye şubesi gaz girişi ve gaz girişine yer alan ateşleme sisteminde sıkıntı olduğunu söyleyerek kombimizi kendi yerlerine götürdüler. 3 gün içerisinde de arızası giderilmiş bir şekilde kombimizi teslim ettiler.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis