İstanbul

Buderus Servis Bağcılar

Buderus servis Bağcılar ile kombinizin tüm sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak için modern ve son derece hızlı teknolojik cihazlarımızla ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan servislerimiz siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek için olabildiğince hızlı servis sunmak için çalışıyor. Her geçen kendini geliştiren ve büyüyen yapımızla kombinizle ilgili her türlü onarım ve bakım işlerini kolaylıkla hallediyoruz.
Buderus servis Bağcılar olarak uygun fiyat politikasına sahip servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler teknolojik cihazlar ve alanında uzman ekibimiz sayesinde güvenilir ve kalitelidir. Buderus servisleri olarak en önemli amacımız ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden ekonomik, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde memnuniyetiniz artacak.


ŞİRKET ADI: ÖNDER ISITMA SİST.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: BAAĞCILAR CAD. CEYLAN SOK. CAMLI KAHVE DURAĞI NO:38
TELEFON: 212 677 77 70
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Kübra

  Sizlerden aldığım hizmet sırasındaki, personellerinizin titizlik içerisinde benden aldıkları arıza tespitlerini not almaları, ne kadar kaliteli olduğunuzu gösteriyor.

 • Reply
  Songül

  Geçen kış inanılmaz yüksek faturalar gelmişti. Acaba diyorum bakım yaptırmadık ondan mı oldu? Bu sene bakımını yaptırsam faturalarım düşer mi?

 • Reply
  Zeynep Korkut

  Kombimizin alt kısmındaki vanada gevşemeden dolayı sanırım su sızıntısı oluyor. Herhangi bir tesisatçı çağırsak bu sorunu giderebilir mi? Onun dışında bir sıkıntısı yok çünkü kombinin.

  • Reply
   admin

   Zeynep hanım, kombiler herkesin işlem yapabileceği ürünler değildir. Lütfen profesyonel destek alınız.

 • Reply
  Bağcılar Buderus Kombi Servis |

  […] devam ediyoruz. Eğer siz de bu konuda tecrübeli olan kişilerden yardım almak istiyorsanız Buderus Servis Bağcılar ekibi ile tanışabilirsiniz. İstanbul çevresinde bulunmakta olan birçok müşterimize kısa […]

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56