Buderus Servis Bağcılar

Buderus servis Bağcılar ile kombinizin tüm sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak için modern ve son derece hızlı teknolojik cihazlarımızla ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan servislerimiz siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek için olabildiğince hızlı servis sunmak için çalışıyor. Her geçen kendini geliştiren ve büyüyen yapımızla kombinizle ilgili her türlü onarım ve bakım işlerini kolaylıkla hallediyoruz.
Buderus servis Bağcılar olarak uygun fiyat politikasına sahip servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler teknolojik cihazlar ve alanında uzman ekibimiz sayesinde güvenilir ve kalitelidir. Buderus servisleri olarak en önemli amacımız ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden ekonomik, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde memnuniyetiniz artacak.


ŞİRKET ADI: ÖNDER ISITMA SİST.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: BAAĞCILAR CAD. CEYLAN SOK. CAMLI KAHVE DURAĞI NO:38
TELEFON: 212 677 77 70
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Buderus Servis Bağcılar” üzerine 7 yorum

  1. Sizlerden aldığım hizmet sırasındaki, personellerinizin titizlik içerisinde benden aldıkları arıza tespitlerini not almaları, ne kadar kaliteli olduğunuzu gösteriyor.

  2. Geçen kış inanılmaz yüksek faturalar gelmişti. Acaba diyorum bakım yaptırmadık ondan mı oldu? Bu sene bakımını yaptırsam faturalarım düşer mi?

  3. Kombimizin alt kısmındaki vanada gevşemeden dolayı sanırım su sızıntısı oluyor. Herhangi bir tesisatçı çağırsak bu sorunu giderebilir mi? Onun dışında bir sıkıntısı yok çünkü kombinin.

    • Zeynep hanım, kombiler herkesin işlem yapabileceği ürünler değildir. Lütfen profesyonel destek alınız.

  4. Yaklaşık bir yıl kadar önce Buderus marka kombi aldım. İlk başlarda kombiyle alakalı olarak herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak, kombinin ısıtma seviyesinden kaynaklı olarak şikayetlerim vardı.
    Yaşadığım sorunlardan dolayı, bana en yakın Buderus servisi olan Buderus servis Bağcılar ile iletişime geçtim. Açıkçası, karşımda anlayışlı ve nazik bir çalışan bulacağımı hayal ediyordum. Ancak, yanılmışım! Telefondaki kadın bana oldukça kaba ve umursamaz bir dille cevap verdi. Kombimle alakalı olarak yaşadığım sorunlara “ne yapabilirim, Allah Allah, üf ya” şeklinde bir markayı temsil edecek kişiye yakışmayacak şekilde yaklaşımlarda bulundu. Bu şahıs, görevini severek yapmıyorsa işten ayrılabilir! Sonuç olarak, hiç kimse, böyle bir muameleyi hak etmiyor!

  5. Kombi satın almak için tercihimizi son zamanların en popüler markalarından biri olan Buderus markasından yana kullandık. Özellikle sahip olduğu hesaplı modeller bizim için cezbedici durumdaydı. Satın aldığımız Buderus marka kombi ilk dönemler içinde iyi bir performansa sahipken ilerleyen dönemler içinde ısıtma konusunda yeterli olmamaya başladı. Yüksek seviyede kullanmamıza rağmen ısıtma konusunda hiç başarılı bir performans ortaya çıkarmıyordu. Bu sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Bağcılar Güneşli adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek bize teslim etti. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı. Son derece memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

  6. Senelerdir sorunsuz çalışan kombimiz aniden arızalanıp ekranda 4L A arıza kodunu verdi. Hemen Buderus Servis Bağcılar şubesini arayarak sorunu kendilerine anlatıp, hemen eve gelip çözüp çözemeyeceklerini sordum. Oldukça anlayışlı olan yetkililer gelmelerine gerek olmadığını, telefondan tarif ettiiklerinde de benim çözebileceğim bir arıza olduğunu söylediler. Gerçekten de söyledikleri gibi tesisat su basıncını 1,2 bar’a yükseltince sorun ortadan kalktı.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis