İstanbul

Buderus Servis Avcılar

Buderus servis Avcılar olarak son teknolojiye sahip cihazlarımızla sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde teknolojik cihazlarımız ile kombilerinizle ilgili her türlü durum için sizlere bir telefon uzağız. Çalışma saatlerimiz içerisinde bize ulaştığınız takdirde her türlü konunun çözümü için size yardımcı olmaya hazırız. Uygun fiyat politikamız ile ve alacağınız güvenilir, kaliteli hizmetimiz ile memnun kalacaksınız. Buderus servis Avcılar bünyesinde yer alan servislerimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet sunmak için her geçen gün kendini yeniliyor. Profesyonel ekibimizle kombi onarım ve bakım hizmeti sunarken daha sonrasında aynı sorunun tekrarlamaması için titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca bakım ve onarım için kullandığımız modern ve teknolojik cihazlarımız oluşan sorunları çözmede son derece etkilidir.


ŞİRKET ADI: ISITEK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MERKEZİ
ADRES: DENİZ KÖŞKLER MAH. REŞİT PAŞA CAD. ADALET SOK. NO:14
TELEFON: 212 593 80 88
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Evin Sezer

  Buderus kombi çalışıyor fakat belli bir süre sonra gürültü yapmaya başlıyor bunun nedeni ne olabilir?

 • Reply
  Avcılar Buderus Kombi Servisi ⋆ EcanBlog

  […] Buderus Servis Avcılar bu alanda yetkin sayılabilecek servislerden bir tanesi. Özellikle faaliyet göstermiş oldukları bölgede yapılan servis hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlayan, eğitimli, güler yüzlü ve deneyimli ekiplerden oluşuyor. Üstelik her eve hazırlıklı giderek çözülmesi gereken sorunlar çok kısa sürede çözebiliyoralar. […]

 • Reply
  Mehtap T.

  2016 Aralıkta Buderus kombi satın aldım. Son iki aydan beri gaz alarm cihazı ötüyor. Henüz garantisi dolmadı kombinin. Buderus Servis Avcılar bölgesini çağırmayı düşünüyorum. Kombilerde servis garantisi tüm parçaları kapsıyor mu? Kullanıcı hatası gibi bir durum söz konusu oluyor mu? Gaz alarm cihazının ötmesi kombiden mi, kullanıcıdan kaynaklı bir arıza mıdır? Yani ben bu işlem için herhangi bir ücret öder miyim?

 • Reply
  Buderus Servis Avcılar Fark Yaratan Hizmet Anlayışıyla Sizlerle Buluşuyor | Maiotik

  […] arasında bulunan Buderus kombilerde meydana gelen sorunlar için veya bakım ihtiyaçları için Buderus Servis Avcılar firmamızla, her isteğinizi en iyi şekilde yanıtlamayı başarıyoruz. Avcılarda her noktaya […]

 • Reply
  Şener N.

  Kombi alacaklara kesinlikle Buderus’ u tercih etmelerini öneririm. Televizyonlarda ve sağda solda çok fazla reklamı dönen pek çok kombi markasıyla eşit performans sunduğu gibi ister garantisi devam etsin, ister de etmesin kombi servisi konusunda çok iyiler. En azından Buderus Servis Avcılar merkezi kombideki tüm problemler ilgili bana çok yardımcı oldular ve arızasının giderilmesi için mücadele etmek zorunda hiçbir zaman kalmadım.

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56