Buderus Servis Avcılar

Avcılar’da kaliteli ve güvenilir bir kombi servisi arayışındaysanız, Buderus Servis sizin için doğru adres. İstanbul’un bu hareketli semtinde, Buderus marka kombi ve ısıtma sistemleriniz için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle tanışın. Buderus Servis olarak, alanında uzman teknisyen kadromuzla, her türlü onarım ve bakım işlemlerinizi en yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz.

Buderus Servis Avcılar

Buderus kombiler, Alman teknolojisi ile üretilmiş olup, dayanıklılık ve yüksek performansları ile bilinir. Ancak her teknolojik cihaz gibi, bu kombiler de zamanla bakıma ihtiyaç duyar. İşte burada Buderus Servis Avcılar devreye giriyor. Arıza, bakım veya yedek parça değişimi gibi ihtiyaçlarınızda, hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kombi sistemlerinizin daha verimli çalışması ve ömrünün uzaması için gerekli tüm bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Ayrıca, acil durumlar için 7/24 servis desteği sunarak, herhangi bir kombi sorununda yanınızda olduğumuzu gösteriyoruz.

Buderus Servis Avcılar İletişim:

ŞİRKET ADI:ISITEK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MERKEZİ
ADRES:DENİZ KÖŞKLER MAH. REŞİT PAŞA CAD. ADALET SOK. NO:14
TELEFON:212 593 80 88
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Comments

  1. Buderus kombi çalışıyor fakat belli bir süre sonra gürültü yapmaya başlıyor bunun nedeni ne olabilir?

  2. 2016 Aralıkta Buderus kombi satın aldım. Son iki aydan beri gaz alarm cihazı ötüyor. Henüz garantisi dolmadı kombinin. Buderus Servis Avcılar bölgesini çağırmayı düşünüyorum. Kombilerde servis garantisi tüm parçaları kapsıyor mu? Kullanıcı hatası gibi bir durum söz konusu oluyor mu? Gaz alarm cihazının ötmesi kombiden mi, kullanıcıdan kaynaklı bir arıza mıdır? Yani ben bu işlem için herhangi bir ücret öder miyim?

  3. Kombi alacaklara kesinlikle Buderus’ u tercih etmelerini öneririm. Televizyonlarda ve sağda solda çok fazla reklamı dönen pek çok kombi markasıyla eşit performans sunduğu gibi ister garantisi devam etsin, ister de etmesin kombi servisi konusunda çok iyiler. En azından Buderus Servis Avcılar merkezi kombideki tüm problemler ilgili bana çok yardımcı oldular ve arızasının giderilmesi için mücadele etmek zorunda hiçbir zaman kalmadım.

  4. Bir süredir kombi almak istiyorduk. Çocuklarımın internetten yaptığı araştırmalar sonucunda Buderus marka kombi almaya karar verdik. En başlarda, kombiyle alakalı hiçbir sorun yaşamıyorduk. Ancak, bir süre sonra kombiden gelen sıcak suyun çok az olduğunu gördük. Takılalı bu kadar az olmasına rağmen kombiden çok az sıcak su gelmesi, bizleri verdiğimiz paranın boşa gittiği konusunda endişelendirdi.
    Yaşadığımız sorun üzerine Buderus servis Avcılar ile iletişime geçtik. Kombiyi kontrol etmek adına evimize gelen Buderus servis Avcılar; bu durumun garanti kapsamında olmadığını söyledi. Buna ek olarak, tamir adına bizden 300 TL para istediler. Sıcak suyla alakalı bir sorun nasıl garanti kapsamında olmaz hayret ediyorum!

  5. Kombimiz bozulduğu için yeni bir kombi arayışına girdik. Bu dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Buderus markasında karar kılmıştık. Satın almış olduğumuz Buderus marka kombi ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken daha sonra ise eskiye nazaran sorunlu bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Isıtma konusunda yeterli performans sunmuyordu. Bizde sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu hemen Buderus Servis Ataşehir İçerenköy adresinde aldık. Servis yapmış olduğu incelemenin ardından sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. İlgili ekibi ve konu hakkındaki hızlarıyla gerçekten takdire şayan bir çalışmanın sona ermesine neden olmuşlardı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci haline gelmiş oldu.

  6. Bir şirkette yöneticiyim ve yıllık ekipmanların rutin bakımından sorumluyum. Patronların bu zorunluluğa karşı olmasından ve maddi kaygıdan ötürü ucuz bir yerle anlaşmaya çalışmamız için baskısından dolayı uzun araştırmalar sonucu Buderus Servis Avcılar şubesi ile anlaştık. Şirketteki buderus marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis