İstanbul

Buderus Servis Avcılar

Buderus servis Avcılar olarak son teknolojiye sahip cihazlarımızla sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde teknolojik cihazlarımız ile kombilerinizle ilgili her türlü durum için sizlere bir telefon uzağız. Çalışma saatlerimiz içerisinde bize ulaştığınız takdirde her türlü konunun çözümü için size yardımcı olmaya hazırız. Uygun fiyat politikamız ile ve alacağınız güvenilir, kaliteli hizmetimiz ile memnun kalacaksınız. Buderus servis Avcılar bünyesinde yer alan servislerimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet sunmak için her geçen gün kendini yeniliyor. Profesyonel ekibimizle kombi onarım ve bakım hizmeti sunarken daha sonrasında aynı sorunun tekrarlamaması için titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca bakım ve onarım için kullandığımız modern ve teknolojik cihazlarımız oluşan sorunları çözmede son derece etkilidir.


ŞİRKET ADI: ISITEK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MERKEZİ
ADRES: DENİZ KÖŞKLER MAH. REŞİT PAŞA CAD. ADALET SOK. NO:14
TELEFON: 212 593 80 88
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Evin Sezer

  Buderus kombi çalışıyor fakat belli bir süre sonra gürültü yapmaya başlıyor bunun nedeni ne olabilir?

 • Mehtap T.

  2016 Aralıkta Buderus kombi satın aldım. Son iki aydan beri gaz alarm cihazı ötüyor. Henüz garantisi dolmadı kombinin. Buderus Servis Avcılar bölgesini çağırmayı düşünüyorum. Kombilerde servis garantisi tüm parçaları kapsıyor mu? Kullanıcı hatası gibi bir durum söz konusu oluyor mu? Gaz alarm cihazının ötmesi kombiden mi, kullanıcıdan kaynaklı bir arıza mıdır? Yani ben bu işlem için herhangi bir ücret öder miyim?

 • Şener N.

  Kombi alacaklara kesinlikle Buderus’ u tercih etmelerini öneririm. Televizyonlarda ve sağda solda çok fazla reklamı dönen pek çok kombi markasıyla eşit performans sunduğu gibi ister garantisi devam etsin, ister de etmesin kombi servisi konusunda çok iyiler. En azından Buderus Servis Avcılar merkezi kombideki tüm problemler ilgili bana çok yardımcı oldular ve arızasının giderilmesi için mücadele etmek zorunda hiçbir zaman kalmadım.

 • Emre

  Bir süredir kombi almak istiyorduk. Çocuklarımın internetten yaptığı araştırmalar sonucunda Buderus marka kombi almaya karar verdik. En başlarda, kombiyle alakalı hiçbir sorun yaşamıyorduk. Ancak, bir süre sonra kombiden gelen sıcak suyun çok az olduğunu gördük. Takılalı bu kadar az olmasına rağmen kombiden çok az sıcak su gelmesi, bizleri verdiğimiz paranın boşa gittiği konusunda endişelendirdi.
  Yaşadığımız sorun üzerine Buderus servis Avcılar ile iletişime geçtik. Kombiyi kontrol etmek adına evimize gelen Buderus servis Avcılar; bu durumun garanti kapsamında olmadığını söyledi. Buna ek olarak, tamir adına bizden 300 TL para istediler. Sıcak suyla alakalı bir sorun nasıl garanti kapsamında olmaz hayret ediyorum!

 • Yılmaz

  Kombimiz bozulduğu için yeni bir kombi arayışına girdik. Bu dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Buderus markasında karar kılmıştık. Satın almış olduğumuz Buderus marka kombi ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken daha sonra ise eskiye nazaran sorunlu bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Isıtma konusunda yeterli performans sunmuyordu. Bizde sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu hemen Buderus Servis Ataşehir İçerenköy adresinde aldık. Servis yapmış olduğu incelemenin ardından sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. İlgili ekibi ve konu hakkındaki hızlarıyla gerçekten takdire şayan bir çalışmanın sona ermesine neden olmuşlardı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci haline gelmiş oldu.

 • Tayfur

  Bir şirkette yöneticiyim ve yıllık ekipmanların rutin bakımından sorumluyum. Patronların bu zorunluluğa karşı olmasından ve maddi kaygıdan ötürü ucuz bir yerle anlaşmaya çalışmamız için baskısından dolayı uzun araştırmalar sonucu Buderus Servis Avcılar şubesi ile anlaştık. Şirketteki buderus marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır