Buderus Servis Sultanbeyli

Günümüzde konforlu bir yaşamın vazgeçilmezi haline gelen kombiler, kış aylarında sıcak bir ortam sağlamak adına önemli bir role sahiptir. Ancak, bu cihazlar da zaman içinde bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilir. İşte bu noktada devreye giren Özel Buderus Servis Sultanbeyli, kombi bakımından tamire kadar geniş bir yelpazede profesyonel hizmet sunarak müşterilerinin konforunu ön planda tutmaktadır.

Sultanbeyli Buderus Kombi Servisi

Özel Buderus Servis Sultanbeyli, sektördeki deneyimli kadrosuyla ve güncel teknolojiye uygun altyapısıyla öne çıkmaktadır. Firmamız, kombi marka ve modellerine özel eğitim almış uzman teknisyenleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, servisimiz de sürekli olarak güncellenen ekipmanları ve teknik bilgiyi bünyesine entegre ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.


Buderus Servis Sultanbeyli İletişim:

ŞİRKET ADI:METİN KOÇAK UZMAN TEKNİK SERVİS
ADRES:ADİL MAH. VAHDET CAD. NO:80
TELEFON:216 443 91 35
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Buderus Servis Sultanbeyli” üzerine 4 yorum

  1. Buderus kombi kullanıyorum çalışıyor ancak yeterince ısıtmıyor ne yapabilirim.

  2. Buderus marka kombimi büyük umutlarla almıştım. Ürün, daha garanti süresi bile bitmeden arıza yaptı. Bu yüzden, Buderus servis Sultanbeyli ile iletişime geçtim. Buderus servis Sultanbeyli; gerçekten çok kaliteli bir hizmet sunarak kombideki arızayı giderdi. Açıkçası, kombimin tekrar sorunsuz olarak çalışması, beni gerçekten çok sevindirdi.
    Bu noktada, servise teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İşlerini çok düzenli ve dikkatli bir şekilde yaptılar. Kombinin arızasını tespit etmeye çalışırken boşa su akmaması konusunda çok dikkatli davrandılar. Ayrıca, kombi parçalarını kontrol ederken herhangi bir çizik veya kırılma olmaması adına özen gösterdiler. Sonuç olarak, başka markalardan alamadığım servis hizmetini Buderus sayesinde almış oldum. Onlar olmasaydı belki de yeni bir kombi almak zorunda kalacaktım!

  3. Yeni bir kombi satın almak istediğimizde çevremiz tarafından sıklıkla önerilen markalardan biri olan Buderus markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve son derece bütçe dostu modellerinin bulunması bizi oldukça fazla cezbetmiş durumdaydı. Satın aldığımız bu kombi modeli ilk dönemlerde herhangi bir sorun ortaya çıkarmazken, ilerleyen aylarda performans bakımından eskiyi aratan bir hale geldi. Bizde bu konuya acil bir şekilde müdahale için soluğu hemen Buderus servis Sultanbeyli adresinde aldık. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübeleriyle soruna hemen çözüm sağladılar. Buderus servis Sultanbeyli adresi her açıdan oldukça fazla beğendiğimiz bir servis sürecinin tamamlanmasına neden oldu. Servis ekibinin hızı oldukça takdire şayandı.

  4. Buderus Logamax uo42-24K marka kombimin su açma kapama düğmesi dişlisi kırıldı. Baktığım hiçbir teknik serviste parçayı bulamadım. Son çare olarak internetten araştırdığımda Buderus Servis Sultanbeyli şubesine ulaştım. Onlar da ellerinde olmadığını ancak beklersek temin edebileceklerini söylediler. Durumun acil olduğunu bu şekilde kombiyi kullanamadığımı söyledim. Aciliyeti not aldıklarını söyleyen ekip üç gün sonra arayıp parçayı bulduklarını müjdelediler. Birkaç saat sonra da gelip takarak bizi bu dertten kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis