İstanbul

Buderus Servis Sultanbeyli

Buderus markası üretmiş olduğu kaliteli ve yüksek performanslı kombilerle birçok kullanıcının tercih ettiği markalar arasında ilk sırada bulunuyor. Ancak ne yazık ki her markada olduğu gibi Buderus marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir.

Bu arızalar kullanıcıya kombinin üzerinde yer alan küçük Led ekranda yazılan kodlarla bildirilmektedir. Bazı hatalar kullanıcının uygulayacağı birkaç işlemle ortadan kalkarken bazen de profesyonel destek alınması gerekir. İşte bu noktada Buderus Servis Sultanbeyli olarak kombinizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Misyonumuz sizleri asla mağdur etmemek ve vereceğimiz kaliteli hizmetler ile siz değerli müşterilerimizi her şartta memnun etmektir.

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde bulunan firmamız kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Buderus kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla sizlere hizmet vermekten keyif ekibimizle sizleri bekliyoruz.


ŞİRKET ADI: METİN KOÇAK UZMAN TEKNİK SERVİS
ADRES: ADİL MAH. VAHDET CAD. NO:80
TELEFON: 216 443 91 35
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Umut

  Buderus kombi kullanıyorum çalışıyor ancak yeterince ısıtmıyor ne yapabilirim.

 • Ümit

  Buderus marka kombimi büyük umutlarla almıştım. Ürün, daha garanti süresi bile bitmeden arıza yaptı. Bu yüzden, Buderus servis Sultanbeyli ile iletişime geçtim. Buderus servis Sultanbeyli; gerçekten çok kaliteli bir hizmet sunarak kombideki arızayı giderdi. Açıkçası, kombimin tekrar sorunsuz olarak çalışması, beni gerçekten çok sevindirdi.
  Bu noktada, servise teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İşlerini çok düzenli ve dikkatli bir şekilde yaptılar. Kombinin arızasını tespit etmeye çalışırken boşa su akmaması konusunda çok dikkatli davrandılar. Ayrıca, kombi parçalarını kontrol ederken herhangi bir çizik veya kırılma olmaması adına özen gösterdiler. Sonuç olarak, başka markalardan alamadığım servis hizmetini Buderus sayesinde almış oldum. Onlar olmasaydı belki de yeni bir kombi almak zorunda kalacaktım!

 • Şermin

  Yeni bir kombi satın almak istediğimizde çevremiz tarafından sıklıkla önerilen markalardan biri olan Buderus markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve son derece bütçe dostu modellerinin bulunması bizi oldukça fazla cezbetmiş durumdaydı. Satın aldığımız bu kombi modeli ilk dönemlerde herhangi bir sorun ortaya çıkarmazken, ilerleyen aylarda performans bakımından eskiyi aratan bir hale geldi. Bizde bu konuya acil bir şekilde müdahale için soluğu hemen Buderus servis Sultanbeyli adresinde aldık. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübeleriyle soruna hemen çözüm sağladılar. Buderus servis Sultanbeyli adresi her açıdan oldukça fazla beğendiğimiz bir servis sürecinin tamamlanmasına neden oldu. Servis ekibinin hızı oldukça takdire şayandı.

 • Mehmet

  Buderus Logamax uo42-24K marka kombimin su açma kapama düğmesi dişlisi kırıldı. Baktığım hiçbir teknik serviste parçayı bulamadım. Son çare olarak internetten araştırdığımda Buderus Servis Sultanbeyli şubesine ulaştım. Onlar da ellerinde olmadığını ancak beklersek temin edebileceklerini söylediler. Durumun acil olduğunu bu şekilde kombiyi kullanamadığımı söyledim. Aciliyeti not aldıklarını söyleyen ekip üç gün sonra arayıp parçayı bulduklarını müjdelediler. Birkaç saat sonra da gelip takarak bizi bu dertten kurtardılar.

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır