Buderus Servis Çayırova

Özel Buderus Servis Çayırova, kombi bakım, onarım, tamir hizmeti, orijinal yedek parça temini ve 1 yıl garanti avantajıyla sektörde öne çıkan bir isimdir.

Deneyimli ve Uzman Kadro:

Özel Buderus Servis Çayırova, kombi sistemleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. Firmanın uzman kadrosu, Buderus marka kombi sistemlerinin karmaşık teknolojisine hakimdir ve her türlü sorunu çözme konusunda yeteneklidir. Kombi bakımında ve onarımında en son teknolojileri ve yöntemleri kullanarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.


Buderus Servis Çayırova İletişim:

Çayırova Buderus Servisi 
Konumu:Yeşilvadi Cd. No:11 Cumhuriyet 41420 Çayırova/Kocaeli
Servis Numarası:0850 259 89 14
Mesai:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

One comment

  1. Evimde uzun yıllardır Buderus Logomax Plus GB172i marka kombi kullanıyorum. Yıllardır da hiçbir sorunla karşılaşmıyordum. Fakat geçtiğimiz hafta kombim 3A arıza kodunu vermeye başladı. Ben de heme Buderus Servis Çayırova şubesine ulaştım. Gelen ekip kombideki diferansiyel basınç şalterinin işletme sırasında çalışmadığını söyleyip parça değişimini yaptı. Değişimden sonra hata kodu ve arıza ortadan kalktı.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis