Kocaeli

Buderus Servis Çayırova

Buderus Servis Çayırova olarak yılların vermiş olduğu deneyimle kombi alanında bakım, onarım, yedek parça, tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla bakım talebinize karşın kombinizin bakımları tüm detaylarına kadar özenle yapılır.

Bakım esnasında parça değişimi yapılması gerekiyorsa değişim yapılmadan önce sizlere sorulur. Ardından sizlerin onayıyla parça değişimi yapılır. Kombileriniz için kullanılacak tüm yedek parçalar birinci sınıf kalitededir ve 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti altındadır. Onarım konusunda da hizmet veren profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, kombinizde yaşanan her türden arızayı en kaliteli hizmeti sunarak gidermektedir.

Aynı şekilde onarım için parça değişimi gerekirse firmamız sizin onayınızla birinci sınıf kalitede yedek parçalarla değişim yapmaktadır. Aynı şekilde bu değişim sonucunda da yedek parçalarınız ve verdiğimiz hizmet 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti altındadır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız her konuda daima müşterisinin yanındadır.

En düzgün ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sağlayan firmamız piyasada takdir edilen firmaların başında gelmektedir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız.


Çayırova Buderus Servisi
Konumu: Yeşilvadi Cd. No:11
Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
Servis Numarası: 0850 888 44 55
Mesai: Pazartesi-Cuma : 08:42 – 18:31
Cumartesi : 09:15 – 17:18

  • Büşra

    Evimde uzun yıllardır Buderus Logomax Plus GB172i marka kombi kullanıyorum. Yıllardır da hiçbir sorunla karşılaşmıyordum. Fakat geçtiğimiz hafta kombim 3A arıza kodunu vermeye başladı. Ben de heme Buderus Servis Çayırova şubesine ulaştım. Gelen ekip kombideki diferansiyel basınç şalterinin işletme sırasında çalışmadığını söyleyip parça değişimini yaptı. Değişimden sonra hata kodu ve arıza ortadan kalktı.

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır