Buderus Servis Esenyurt

Esenyurt bölgesinde yaşayanlar için Buderus kombi ve ısıtma sistemlerinizin bakım ve onarım hizmetlerini alabileceğiniz güvenilir bir adres arıyorsanız, Buderus Servis Esenyurt tam size göre. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile yıllardır hizmet veren Buderus Servis Esenyurt, kombi ve ısıtma sistemlerinizin performansını artırmak ve olası arızaları minimuma indirmek için çalışmaktadır.

Buderus Servis Esenyurt

Servisimiz, Buderus marka kombi ve ısıtma sistemlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü soruna karşı hızlı ve etkili çözümler sunar. Arızalar, bakım, periyodik kontrol, parça değişimi ve daha fazlası için bizlere ulaşabilirsiniz. Esenyurt ve çevresindeki hizmet ağımızla, acil durumlar için de hızlı müdahale imkanı sağlıyoruz.

Buderus Servis Esenyurt İletişim:

ŞİRKET ADI:ISITEK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM
ADRES:ÖRNEK MAH ERZURUM KONGRE CAD 1380.SOK NO 2
TELEFON:212 596 47 76
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Benim gazlı çalışan aletlere karşı biraz fobim var. Bundan dolayı yeni taşınmış olduğum evin mutfağında bulunan kombiyi balkona aldırmak istiyorum. Yardımcı olma şansınız var mı ?

  2. Buderus marka kombimle alakalı yaşadığım sorun için Buderus servis Esenyurt ile iletişime geçtim. Buderus servis Esenyurt, evime gelerek kombimi iyiden iyiye kontrol etti. Sonuç olarak, Buderus marka kombimde pompa borusunun su kaçırdığı tespit edildi. Bir süredir, mutfak dolabım hasar görüyordu. Meğerse sebebi, kombimin pompa borusunun su kaçırmasıymış!
    Buderus servis Esenyurt çalışanları, sorunu ivedilikle tespit ettikten sonra çözmek adına girişimlere başladılar. İlk olarak, kombinin garanti süresinin devam edip etmediğini sordular. Onlara, kombinin garanti kapsamında olduğunu söyledim. Sonuç olarak, kısa zamanda kombimle alakalı yaşadığım sorun çözüldü. Burada Buderus’un müşteri hizmetlerinin ve servis çalışanlarının işlerini çok iyi yaptığından bahsetmek istiyorum.

  3. Kombimiz bozulduğunda yeni kombi satın almak için bir arayış içine girdik. Bu dönemde bize en fazla tavsiye edilen marka BUderus olduğundan dolayı tercihimizi bu markanın modellerinden birinden yana kullandık. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemler içinde gayet iyi bir performans ortaya çıkarırken zamanla ısıtma konusunda eskiyi özletmeye başlamıştı. Bizde bu sorundan kurtulabilmek için konunun uzmanı olan Buderus Servis Esenyurt adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunun çözümünü sağlayarak cihazı bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci Buderus Servis Esenyurt adresi sayesinde bu şekilde tamamlanmış oldu.

  4. Evimde Buderus marka Logamax plus GB042 model kombi kullanıyorum. Kombim bir yerinden sürekli su akıtıyordu ve daha sonra CL arızası vererek ısıtmamaya basladı. 1 yaşında küçük bir kız çocuğum var ve kombimin ısıtmaması benim için büyük sorun. İnternetten baktığımda kullanım suyunda bir problem olabileceği yazıyordu. Fakat aradığım Buderus Servis Esenyurt şubesi ertesi gün geldiğinde borularda herhangi bir problem olmadığını söyleyip problemi çözemediler ne yapmalıyım?

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis