İstanbul

Buderus Servis Çekmeköy

Çekmeköy Buderus Servisi
ADRES: Yıldız Sk. No:78
Hamidiye
34782 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Çekmeköy/İstanbul
TELEFON: 0850 495 07 18
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Fuat

    Kombim arızalandığı için çalışmıyordu. Kaç tane tamirci aradımsa arızanın yapılacağını söylediler. Ancak çok fiyat istediler. Bu fiyata yeni bir kombi alabilirim nerdeyse. Bende Buderus servis Çekmeköy ile görüştüm. Arızayı anlattım gelip baktılar. Yerinde tamir yaptılar. Aldıkları fiyat konusunda da oldukça memnunum. Hizmet alacaksanız bu firmalardan alın.

  • Murat

    Çekmeköy ilçesinde bulunan işyerimizde Buderus marka yoğuşmalı kombi kullanmaktayız. Fakat geçtiğimiz günlerde kombi E02 nolu hata kodunu verdiğini gördük ve cihaz birden kapandı. İnternetten bakınca kombinin ısınmasından dolayı böyle olduğunu, 1 saat bekledikten sonra düzeleceği yazıyordu. Fakat üzerinden neredeyse 24 saat geçip hala açılmayınca Buderus Servis Çekmeköy ekibi ile iletişime geçtim ve gün içerisinde gelen ekip problemimi hemen giderdiler.

  • Sinan

    Bir şirkette yöneticiyim ve yıllık ekipmanların rutin bakımından da ben sorumluyum. Patronların bu zorunluluğa karşı olmasından ve maddi kaygılarından ötürü ucuz bir yerle anlaşmaya çalışma baskımızdan dolayı uzun araştırmalar sonucu yıllık bakım için Buderus Servis Çekmeköy şubesi ile anlaştık. Şirketteki Buderus marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz.

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır