Buderus Servis Çekmeköy

Buderus, yüksek kaliteli ısıtma ve soğutma sistemleriyle tanınan öncü bir markadır. Çekmeköy, İstanbul gibi büyük ve yoğun nüfuslu bir bölgede, Buderus kullanıcılarının, cihazlarının bakımı ve onarımı için güvenilir bir servis hizmetine ihtiyaç duymaları kaçınılmazdır. İşte bu noktada, Buderus Servis Çekmeköy devreye giriyor.

Buderus Servis Çekmeköy

Buderus Servis Çekmeköy, profesyonel ve deneyimli teknisyen kadrosuyla, Buderus marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemlerinizin tüm servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Arıza tespitinden, periyodik bakıma kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan bu servis, müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; acil arıza müdahalesi, yıllık bakım, parça değişimi ve sistem optimizasyonu gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Buderus cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmak için gerekli tüm donanıma ve bilgi birikimine sahip olan teknisyenlerimiz, size sadece bir telefon kadar yakın.

Buderus Servis Çekmeköy İletişim:

FİRMA:Çekmeköy Buderus Servisi
ADRES:Yıldız Sk. No:78
Hamidiye
34782 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi / Çekmeköy / İstanbul
TELEFON:0850 495 07 18
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

3 Comments

  1. Kombim arızalandığı için çalışmıyordu. Kaç tane tamirci aradımsa arızanın yapılacağını söylediler. Ancak çok fiyat istediler. Bu fiyata yeni bir kombi alabilirim nerdeyse. Bende Buderus servis Çekmeköy ile görüştüm. Arızayı anlattım gelip baktılar. Yerinde tamir yaptılar. Aldıkları fiyat konusunda da oldukça memnunum. Hizmet alacaksanız bu firmalardan alın.

  2. Çekmeköy ilçesinde bulunan işyerimizde Buderus marka yoğuşmalı kombi kullanmaktayız. Fakat geçtiğimiz günlerde kombi E02 nolu hata kodunu verdiğini gördük ve cihaz birden kapandı. İnternetten bakınca kombinin ısınmasından dolayı böyle olduğunu, 1 saat bekledikten sonra düzeleceği yazıyordu. Fakat üzerinden neredeyse 24 saat geçip hala açılmayınca Buderus Servis Çekmeköy ekibi ile iletişime geçtim ve gün içerisinde gelen ekip problemimi hemen giderdiler.

  3. Bir şirkette yöneticiyim ve yıllık ekipmanların rutin bakımından da ben sorumluyum. Patronların bu zorunluluğa karşı olmasından ve maddi kaygılarından ötürü ucuz bir yerle anlaşmaya çalışma baskımızdan dolayı uzun araştırmalar sonucu yıllık bakım için Buderus Servis Çekmeköy şubesi ile anlaştık. Şirketteki Buderus marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis