İstanbul

Buderus Servis Kartal

Buderus servis Kartal firması olarak sizlere İstanbul’un pek çok noktasında olduğu gibi Kartal ilçesinde de servis hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için alanında uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün ekibimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Servislerimizde yer alan ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizin kombileriyle ilgili onarım ve bakım işlerini hızlı bir şekilde çözüyor. Buderus servis Kartal olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için sürekli yenilenen teknolojimiz ile cihazlarımızı yeniliyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak için çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren kadromuz ve cihazlarımıza gönül rahatlığıyla kombinizi emanet edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla ekonomik bir hizmet alacaksınız.


ŞİRKET ADI: AYTEK BUDERUS YETKİLİ SERVİS
ADRES: ATALAR CAD.MUSLU SOK.NO:1/B
TELEFON: 216 473 57 27
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Yorum

 • Reply
  Kutay

  Kartal gibi güzel bir İstanbul ilçesinde bu kadar kısa zamanda ve kaliteli bir şekilde kombi servisi veriyor olmanız gerçekten çok iyi. Tebrik ediyor sizi şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Reply
  Parça ve İşçilik Garantili Buderus Servis Hizmeti | İlker Çay | Blog

  […] bir biçimde çalışır, gaz kaçaklarının önüne geçilir. Bu sebeple her yıl mutlaka 1 kez Buderus Servis Kartal şubemizden teknik destek almanızı öneririz. Deneyimli ve güvenilir teknisyenlerimizle Buderus […]

 • Reply
  Selin B.

  Geçtiğimiz hafta kombide ki bir arıza nedeniyle Kartal Buderus servisini aradım. Teknik ekip ana kartın bozuk olduğunu söyleyerek anakartı değiştirdiler. Yetkili servis olmadığını biliyordum, özel servisti. Sorun düzeldi fakat benden söktükleri eski anakartı da götürdüler. Ben daha sonra tekrar arayarak eski anakartımı istediğimi onu inceleteceğimi söyledim. 1 haftadan fazla olmasına rağmen hala geri getirmediler. Tam 400 lira verdiğim bu kartın eskisini almak benim hakkım, Buderus servis Kartal’dan son kez rica ediyorum, söktüğünüz anakartı geri getirin.

 • Reply
  Alper M.

  Özellikle televizyonda falan reklamları çok sık dönen ve uzun yıllardır tanıdığımız bildiğimiz markalara göre Buderus kombiler çok daha iyi sonuçlar veriyor. Sadece tasarruflu olması ve iyi performans vermesi ile değil oturduğum Kartal bölgesinde kombi servisi konusunda Buderus Servis Kartal merkezi kadar kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet sunan başka bir servis merkezi bulunmuyor. En azından şahsen ben denk gelmedim.

 • Reply
  İstanbul Kartal’da Güvenilir Buderus Kombi Servisi

  […] oldukça fazladır. Meydana gelen kombi arızalarında ise profesyonel olarak hizmet sağlayan Buderus Servis Kartal çalışanlarımız, problemin hızlı bir şekilde giderilmesine yardımcı olur. Özel […]

 • Reply
  Hakan K.

  Daha önce hiç duymadığım bir marka olmasına rağmen iş yerimden çok sevdiğim birisinin önerisi ile eve bir tane Buderus kombi aldım ve garanti süresi bitene kadar sorun yaşamadan kullanmadım. Ancak garanti süresi bitti, adeta cihazda bitti. Böyle olunca açıkçası arkadaşıma yüklenecektim ki Buderus Servis Kartal özel merkezi, gelip de sorunu 2 dakikada çözüp, yüksek maliyet çıkarmadılar. Açıkçası hizmetten çok memnun kaldım ve şimdi bende herkese öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56