Buderus Servis Kartal

Buderus Servis Kartal, sektörde uzun yıllara dayanan deneyimi ve alanında uzmanlaşmış kadrosuyla öne çıkıyor. Kombi sistemleri konusunda sahip oldukları bilgi birikimi ve teknik donanım, her türlü sorunu etkili bir şekilde çözmelerini sağlıyor.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına düzenli olarak eğitim alan uzman personeli, teknolojinin son trendlerini yakından takip ederek işlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor.


Buderus Servis Kartal İletişim:

ŞİRKET ADI:AYTEK BUDERUS YETKİLİ SERVİS
ADRES:ATALAR CAD.MUSLU SOK.NO:1/B
TELEFON:216 473 57 27
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Onarım ve Tamirde Hızlı Çözümler

Kombi sistemlerinde meydana gelen arızalar, anında müdahale gerektiren durumlar arasındadır. Özel Buderus Servis Kartal, donanımlı mobil ekipleriyle çağrıldığı noktaya hızla ulaşarak sorunları tespit eder ve etkili çözümler sunar. Kullanıcılar, kombilerinin en kısa sürede tekrar işler halde olmasını sağlayarak konforlarından ödün vermezler.

12 Comments

 1. Kartal gibi güzel bir İstanbul ilçesinde bu kadar kısa zamanda ve kaliteli bir şekilde kombi servisi veriyor olmanız gerçekten çok iyi. Tebrik ediyor sizi şiddetle tavsiye ediyorum.

 2. Geçtiğimiz hafta kombide ki bir arıza nedeniyle Kartal Buderus servisini aradım. Teknik ekip ana kartın bozuk olduğunu söyleyerek anakartı değiştirdiler. Yetkili servis olmadığını biliyordum, özel servisti. Sorun düzeldi fakat benden söktükleri eski anakartı da götürdüler. Ben daha sonra tekrar arayarak eski anakartımı istediğimi onu inceleteceğimi söyledim. 1 haftadan fazla olmasına rağmen hala geri getirmediler. Tam 400 lira verdiğim bu kartın eskisini almak benim hakkım, Buderus servis Kartal’dan son kez rica ediyorum, söktüğünüz anakartı geri getirin.

 3. Özellikle televizyonda falan reklamları çok sık dönen ve uzun yıllardır tanıdığımız bildiğimiz markalara göre Buderus kombiler çok daha iyi sonuçlar veriyor. Sadece tasarruflu olması ve iyi performans vermesi ile değil oturduğum Kartal bölgesinde kombi servisi konusunda Buderus Servis Kartal merkezi kadar kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet sunan başka bir servis merkezi bulunmuyor. En azından şahsen ben denk gelmedim.

 4. Daha önce hiç duymadığım bir marka olmasına rağmen iş yerimden çok sevdiğim birisinin önerisi ile eve bir tane Buderus kombi aldım ve garanti süresi bitene kadar sorun yaşamadan kullanmadım. Ancak garanti süresi bitti, adeta cihazda bitti. Böyle olunca açıkçası arkadaşıma yüklenecektim ki Buderus Servis Kartal özel merkezi, gelip de sorunu 2 dakikada çözüp, yüksek maliyet çıkarmadılar. Açıkçası hizmetten çok memnun kaldım ve şimdi bende herkese öneriyorum.

 5. Kombi arızalandığı zaman servisin hemen gelmesi çok önemli. Yani sonuçta içerisinde doğalgaz olan patlayabilecek bir cihaz. Bu yüzden servisi çağırdığımızda hemen gelmesi ve uzman kişilerden oluşan ekibinin olması gerçekten çok önemli olduğu kimsenin karşı çıkacağı bir düşünce değil. Bu yüzden ben sürekli Buderus Servis Kartal merkezine başvuruda bulunuyor. Kendileri benimle çok ilgileniyorlar. Ne zaman arasam bakım ya da arıza gibi diğer firmaların pek fazla ilgilenmedikleri sorun ve ihtiyaçlara da tam manasıyla kaliteli hizmet yanıtları veriyorlar. Bu yüzden ben yıllardır kendileriyle çalışıyorum. Üstelik fiyatları da öyle insanları mağdur edecek şekilde fahiş düzeyde değil. Hizmetlerini sürekli popüler markalı kombi kullanan arkadaşlarıma övüp duruyorum.

 6. Buderus marka kombiyi alalı yaklaşık iki yıl oluyor. Bu süre içerisinde kombiyi sorunsuz olarak kullandık. Ancak, kombinin evimize gelmesinden iki yıl sonra kombide sorunlar oluşmaya başladı. Dikkat çekici nokta ise kombinin iki yıllık garanti süresinin bitmesinin hemen ardından arızalanması! Sorunu çözmek adına Buderus servis Kartal ile iletişime geçtik.
  Buderus servis Kartal; evimize gelerek kombinin ne arızası olduğunu tespit etmeye çalıştı. Sonuç olarak, kombinin ateşleme arızası varmış. Ancak, servis, garanti süresi bittiği için sorunun çözülmesi adına bizden para talep etti. Para sorun değil! Ben, kombi gibi bir eşyadan mahrum kalmamak adına ne kadar para gerekiyorsa verebilirim. Ancak, bu sorunun garanti süresinin bitmesinin ardından meydana gelmesi hoşuma gitmedi!

 7. Kombi satın almak için tercihimizi en çok önerilen markalardan biri olan Buderus markasından yana kullandık. Özellikle eşsiz modellere sahip bir seçenek olarak gösteriliyordu. Satın almış olduğumuz bu kombi modeli ilk dönemler içinde ısıtma konusunda son derece iyiyken zaman geçtikçe eskiyi özleten bir performansa sahip olduğunu gördük. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bir bilene danışmaya karar verdik. Konunun uzmanı olan Buderus Servis Kartal Cevizli adresinde karar kılarak kombiye dair oluşan bu soruna çözüm aradık. Servis ekibinin hızlı ve alakalı yönü sayesinde bu sorun çok kısa bir süre içinde çözülmüş oldu. Tahminimizden daha kısa süre içinde kombiyi teslim aldık.

 8. Bir şirkette teknik ekipman bakım sorumlusuyum. Bulunduğum şirketteki kombiler buderus marka fakat biraz eski olduğu için arıza verdiğinde arızasını gidermek için yedek parçalarını bulmakta biraz zorlanıyorum. Son birkaç bakım onarım işlemimi Buderus Servis Kartal şubesinden destek alıp yedek parçaları onlar sayesinde tamamladım. Eski model kombilerinize bunlardan bir şey olmaz diyen teknik ekiplere güvenmeyip bir de bu şubeye ulaşabilirsiniz.

 9. Son zamanlarda ödediğimiz doğalgaz faturasındaki fahiş fiyat artışına hepimiz çok şaşırdık. Bu kadar çok doğalgaz kullanmadığımız halde aşırı gelen doğalgaz faturasından ötürü bir sorun olduğunu anladık. Buderus servis Kartal ile iletişime geçtikten sonra sorunun ilaçlı bakım yapılması gerektiğini öğrendik. Servis ekibi işini en iyi şekilde yapıyor ve tüm bilgiyi detaylıca veriyor.

 10. Kombi arızalarından hep korkmuşumdur. Çünkü arıza verdiğinde firmalar hep yüksek ücret istiyor. Bu sefer Buderus servis Kartal’dan hizmet alayım dedim. Bari garantili hizmet veriyorlar nede olsa kurumsallar diye düşündüm. Kararsız olmama rağmen ilk defa bir firmanın bu şekilde titiz çalıştığını gördüm. Hata kombinin nasıl kullanılması gerektiğini bana tek tek anlattılar.

 11. Yaklaşık 2 senedir kiracı olarak oturduğumuz evde Buderus marka kombi kullanılmakta. Oturduğumuz bu süreçte kombinin hiçbir arızası ile karşılaşmadık. Fakat son bir haftadır açık olan kombimiz 1 saat içerisinde kendiliğinden kapanıyor. Havalar sıcak petekler için şimdilik bir sorun teşkil etmiyordu ancak kendi kendine kapanmasından dolayı sıcak sudan da faydalanamıyoruz. Teknik servis arayışına koyulunca internetten numaralarını bulduğum Buderus Servis Kartal ekibi gün içerisinde gelip hemen sorunumu çözdüler.

 12. Evimde yeni aldığım Buderus markasına ait Logamax U052 model kombiyi kullanıyorum. Yaklaşık 3 gündür kombimi her açtığımda 3A arıza kodu vererek bir süre sonra çalışmamaya başladı. Evime en yakın teknik servis için internetten numaralarını bulduğum Buderus Servis Kartal şubesi hemen gelip baca montajı ile alakalı bir yanlış yapılmış olduğunu tespit ederek çok uygun bir meblağa sorunumuzu hallettiler.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis