Buderus Servis Güngören

ŞİRKET ADI: ALMETSER ISITMA SOĞUTMA İHRC.İTH. PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: HAZNEDAR MAH. ŞEVKET DAĞ CAD. NO:48/C
TELEFON: 212 641 88 88
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. kombimiz ısıtmıyor du, servisi aradık aynı gün gelip bakıldı ve bakımı yapılarak sorun çözüldü teşekkürler buderus.

  2. Buderus marka kombimi yıllardan bu yana severek kullanmaktayım. Ancak, Buderus kombimde bir süredir arıza durumu var. Kombim, üç ayı geçkin bir süre önce bozuldu. 3a arızasının olduğu söylendi. Bu durumda, servis çağırmak adına Buderus’un internet sitesinden Buderus servis Güngören numarasına ulaştım.
    Buderus servis Güngören çalışanları; evime gelerek kombi hakkında değerlendirmeler yaptılar. Sonuç olarak, gelen usta, fan motorunu değiştirerek evden ayrıldı. Bu hizmetinin karşılığı olarak ise 100 TL istedi. Ancak, kısa bir süre sonra, kombimde tekrar 3a arızası görüldü. Durumu çözmek adına aynı servisle iletişime geçtim. Ancak, bana kısa süre içerisinde geri dönüş yapmadılar. Kombi; benim hayatımda çok önemli bir yer tutuyor!

  3. Kombi konusunda oldukça başarılı modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Satın aldığımız Buderus marka kombi ilk dönemlerde performans açısından memnun edici gözüküyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde performansında düşüşlerin olduğunu fark ettik. Bu sorundan kurtulmak ve kombinin bu can sıkıcı performans düşüklüğüne kalıcı olarak çözüm bulabilmek için soluğu hemen Buderus servis Güngören adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında performans düşüklüğünün neden karşımıza çıktığını çözmüş oldu. Ve bize bundan sonraki süreç içinde kombiden ekstra verim alma yollarını aktardı. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesi bu süreçte oldukça takdire şayandı.

  4. Öğrenci evinde kalıyoruz ve Buderus marka kombimiz birden çalışmayıp d7 arıza kodunu vermeye başladı. İnternetten baktığımızda gazla alakalı bir problem olabileceği yazıyodu, güvenliğimiz için hemen kapattık. Ev sahibimize sabahtan beri ulaşamadığımız için ev çok soğumuştu. Öğrenci olmamız sebebiyle uygun fiyata problemimizi halledebileceğimiz teknik servis ararken biz de Buderus Servis Güngören şubesine ulaştık ve gelip hemen uygun fiyata problemimizi çözdüler.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis