Buderus Servis Bayrampaşa

ŞİRKET ADI: HAZAR TEKNİK ISITMA SOĞUTMA
ADRES: KARTALTEPE MH. İSTANBUL CD. N:51
TELEFON: 212 545 93 93
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Yeni almış olduğum Buderus kombi patlamalı yanıyor. Garanti kapsamına giriyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

  2. Buderus marka kombimi çok severek ve isteyerek satın almıştım. Ancak, sorun yaşamam çok uzun sürmedi! Kombimin basıncı sürekli olarak düşüyor. Bunun dışında, gün içerisinde en az birkaç defa kombiye su takviyesi gerekiyor. Bu problemlerin çözülmesi adına Buderus servis Bayrampaşa ile iletişime geçtim.
    Buderus servis Bayrampaşa; evime gelerek sorunu çözmek adına elinden geldiği kadar bir şeyler yaptı. Ancak, fayda etmedi! Bu yüzden, beni bir tesisatçıya yönlendirdiler. Tesisatçı; kimyasal madde kullanımının olduğunu söyleyerek ana parçanın değişmesi gerektiğini belirtti. Buna ek olarak, benden ciddi bir para istedi. Şimdi soruyorum, kombi basıncı gibi bir soruna karşılık nasıl kombi servisi hiçbir şey yapamaz! Açıkçası, mağdur olduğumu düşünüyorum.

  3. Kombi konusunda başarılı modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi Buderus markasından yana kullandık. Satın aldığımız Buderus marka klima ilk zamanlar içinde tam olarak istediğimiz performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığımız bir şekilde performansında bariz şekilde düşüşler ortaya çıktığını fark ettik. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm sağlamak için konunun uzmanı olan Buderus servis Bayrampaşa adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında sorunun neden kaynaklı olduğunu hemen çözdü. Ve bize bundan sonraki süreç içinde kombiden nasıl daha verim alacağımızın yollarını anlattı. Her açıdan oldukça fazla beğendiğimiz bir servis süreciydi. Servis ekibinin ilgisi ve hızı takdire şayandı.

  4. Evimde kullandığım Buderus marka kombim 5L hata kodu veriyor ve termostat hiç çalışmıyordu. Hangi teknik servise ulaştıysam termostatımın kablosunun bozulduğunu ve termostatım çok eski olduğu için kablo değiştirmektense yenisini almam gerektiğini söylediler. Ne kombiyi ne termostatı yenileyecek maddi gücümüz yok. Buderus Servis Bayrampaşa servisine ulaştığımda ertesi gün gelip termostatımın kablosunu onararak bizi bu maddi külfetten kurtardılar.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis