Buderus Servis Büyükçekmece

ŞİRKET ADI: ANATOLYA ISI SİST.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: 19 MAYIS MAH. KAMER SOK. NO:3
TELEFON: 212 882 05 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. İki hafta önce aspiratörde bir sıkıntı yaşadım evde yemek pişirmek zulüm oldu servisi aradım hiç umutlu olmama rağmen hemen gelip tamir ettiniz hayırlı mesailer…

  2. Bir yıl önce büyük umutlarla aldığım klimamda bu yaz itibariyle sorunlar görülmeye başlandı. Klima; çalışmasına rağmen kesinlikle soğutmuyordu. Saatlerce çalıştırdığımız klima bizlere hiçbir soğukluk hissi vermiyordu. Buna ek olarak, yüklü miktarda elektrik faturası ödemek zorunda kalıyorduk.
    Klimayla alakalı yaşadığımız sorunu çözmek adına Buderus servis Büyükçekmece ile iletişime geçtik. Buderus servis Büyükçekmece; klimayı kontrol ederek sorunun büyük ihtimalle filtrelerden kaynaklandığını söyledi. Filtrelerin temizlenmesi gerektiğinden bahsettiler. Bunun üzerine, filtreleri temizlemeleri noktasında onlara onay verdim. İşlem tamamlandıktan sonra klimayı tekrar çalıştırdık. Klima; bir süre soğutmamaya devam etti. Ancak, kısa zaman sonra klimanın yavaş yavaş soğukluk hissi yarattığını fark ettik. Sorunu çözdükleri için onlara teşekkür ediyorum.

  3. Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönem içinde çevremizin önerileri nedeniyle Buderus markasında karar kıldık. Hesaplı ve kaliteli modellere sahip bir seçenek olarak gösteriliyordu. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, sonraki dönemler içinde eskiye nazaran gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Bu sorun daha fazla problem yaratmadan soluğu hemen Buderus Servis Büyükçekmece adresinde aldık. Buderus Servis Büyükçekmece adresi yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında basit bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirtti. Sorunu çok kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

  4. Evimde Buderus marka Logamax U062 model kombi kullanıyorum. Birden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda 3A hata kodunu verdi. Sitesinde voltaj düşük olabilir diye bilgi veriyor. Anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda Buderus Servis Büyükçekmece şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini söyleyip hemen çözerek kışın ısınma sorunumuzdan kurtardılar.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis