İstanbul

Buderus Servis Üsküdar

Buderus servis Üsküdar olarak siz değerli müşterilerimize hızlı şekilde kombi servis hizmeti veriyoruz. Son derece profesyonel ve alanında uzman ekibimizle sizler için çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetine önem veriyoruz. Bünyemizde bulunan teknolojik gelişmeler doğrultusunda geliştirilmiş yenilenmiş ekipmanlarımızla kombilerinizin bakım ve onarımını yapıyoruz. Ekonomik hizmetler sunduğumuz kombi servisimiz ile uygun fiyatlar sayesinde bütçeniz sarsılmıyor. Buderus servis Üsküdar firması olarak kombilerinizle her türlü durumu teknolojik cihazlarımızla çözüme kavuşturuyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacak. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve güncel teknolojik gelişmelere uyumlu cihazlarımız ile verdiğimiz hizmetin güvenilir ve kaliteli olması için çalışıyoruz.


ŞİRKET ADI: ELİT MEKANİK TES.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: BARBAROS MAH. BEKİR SITKI SEZGİN SOK. 20 B/D 46
TELEFON: 216 327 41 71
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖZGÜN ISI – SÜLEYMAN KAYAOĞLU
ADRES: BURHANİYE MAH. BEYBOSTANI SOK. DÜKKAN2 NO:17
TELEFON: 216 422 67 43
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: TAR ISI TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: FERAH MAH. REŞAT BEY SOK. NO:11/B
TELEFON: 216 461 99 40
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: YILMAZ ISI – TURGUT ARAL
ADRES: CUMHURİYET MAH. ESATPAŞA CAD. HAKAN SOK. NO:37/A
TELEFON: 216 492 12 07
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Üsküdar Buderus Kombi Bakım Servisi | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] arasından işini oldukça iyi yapan bir servis bulmak ve onlara güvenmek oldukça zordur. Buderus Servis Üsküdar ilçenin sınırlarını aşan ve hemen İstanbul’un her yerinden çağırılan bir özel servis. […]

 • Reply
  Fuat T.

  Buderus Alman markasıdır, sağlam olur diye aldık fakat daha takıldığı ay kombiden ses gelmeye başladı. Servisi çağırdım, kombi takılırken filtreye harç düştüğünü bunun da garanti kapsamında olmadığını söylediler. Yani kombi takılırken içine bir şey kaçırmak kullanıcı hatasıymış. Hayatımda böyle saçma bir şey duymadım. Yetkili servisi hiçbir şey yapmadan göndererek Üsküdar Buderus servisi aradım. Garantim iptal olursa olsun, Buderus servis hizmeti açısından sınıfta kaldı. Bilginiz olsun.

 • Reply
  Gürcan H.

  Daha önceki deneyimlerim nedeniyle eve kombi alacağım zaman kesinlikle önce bölgedeki servis hizmetlerinin nasıl olduğunu araştırıyorum ve ona göre alım yapıyorum. Üsküdar’ a taşınırken yeni kombi almak istediğimden internette Üsküdar’ daki kombi servisi hizmetleri konusunda detaylı bir araştırma yaptım. İnternetteki araştırmalarımda diğer pek çok markaya göre Buderus Servis Üsküdar merkezi hizmetlerinden herkesin memnun kaldığını görünce Buderus kombi almaya karar verdim.

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56