Buderus Servis Şişli

Şişli’de konforlu bir yaşam için önemli bir faktör olan ısınma sistemleri, Buderus kalitesiyle buluşuyor. Özel Buderus Servis Şişli, kombi bakımında uzman ekibi ve kapsamlı hizmetleriyle sizlere konforlu bir ısınma deneyimi sunuyor. Evinizdeki kombi sisteminin düzenli bakımını yaparak, enerji verimliliğini artırmanın yanı sıra cihazın ömrünü uzatmanızı sağlıyoruz.

Hızlı ve Etkili Kombi Onarımları

Kombi sistemlerinde meydana gelen arızalar, konforlu bir yaşamı olumsuz etkileyebilir. Özel Buderus Servis Şişli olarak, deneyimli teknisyenlerimizle kombi onarımlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çözümü sunmak adına sürekli olarak eğitilen ekibimiz, her marka ve modeldeki kombi sorunlarına profesyonel bir yaklaşım sergiliyor.

Buderus Servis Şişli İletişim:

Şişli Buderus Servisi
ADRES:Güler 1 Sokağı No:25 Paşa 34379 Şişli/İstanbul
TELEFON:0850 668 03 42
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Comments

  1. Uzun yıllardır işyerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılahyan Buderus marka kombimiz yakın zaman 05 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Yakınımızda olan Buderus Servis Şişli şubesini çağırdığımızda sıcak su sensörünün arızalandığını söyleyerek parça değişimi lazım olduğunu söyledi. Yaklaşık 3 gün gibi bir süre kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kalkmış oldu.

  2. Bir devlet okulunda öğretmenlik yapıyorum. Geçtiğimiz yıl tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Şişli ilçesinde kiraladığım evde Buderus marka kombi kullanıyordum ki geçtiğimiz 1 sene boyunca tek bir sorun bile yaşatmayan kombim son bir haftadır aşırı derece bir gürültü ile çalışmaya başladı. Oldukça rahatsız eden bu gürültü için Buderus Servis Şişli şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip kısar süre içerisinde arızayı gidererek beni sinir bozucu gürültüden kurtardılar.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis