Buderus Servis Beşiktaş

Kombilerde meydana gelen arızalar, hızlı bir müdahale gerektirir. Özel Buderus Servis Beşiktaş, deneyimli teknik ekibi ile acil durumlarda anında müdahale ederek kombi sorunlarınızı hızla çözer. Tamirat ve onarımlarda kullanılan orijinal yedek parçalar, kaliteli ve dayanıklı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

1 Yıl Garanti: Huzurlu Bir Isınma Deneyimi

Özel Buderus Servis Beşiktaş, sunduğu hizmetlere duyduğu güveni göstermek adına bir yıl garanti sunar. Bu garanti, müşterilere kombi bakımı, onarım ve tamir hizmetleri için tam bir güvence sağlar. Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, huzurlu bir ısınma deneyimi yaşamanızı amaçlar.


Buderus Servis Beşiktaş İletişim:

ŞİRKET ADI:BUTES TESİSAT TAAHHÜT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES:AKATLAR MAH. DEMET SOKAK EVRİM ÇARŞISI NO:6/2 Beşiktaş / İstanbul
TELEFON:0212 351 40 40
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:ETE ELEKTRİK TES.TAAH.İÇ VE DIŞ TİC ŞTİ.
ADRES:NECATİ BUYRUZ SOK. ALBAYRAK APARTMANI NO:11 Beşiktaş / İstanbul
TELEFON:0212 272 44 68
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:SERTA SERVİS ZEKİ KARAAĞAÇ
ADRES:DİKİLİTAŞ MAH. BÖĞÜRTLEN SOK. ŞENYURT APT. NO:16/B2 Beşiktaş / İstanbul
TELEFON:0212 288 47 26
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Buderus Servis Beşiktaş” üzerine 11 yorum

 1. Teknolojik cihaz alırken asla popüler ya da yaygın kullanılan markalara bakmam. Önemli olan nasıl performans verdiği ve bu performansa göre fiyatının olduğudur. Tabi buna ek olarak servis hizmeti de çok önemli bir konu ki bence herkes seçimini bunlara göre yapmalı. Beşiktaş Buderus Servisi merkezi Buderus kombimin en ufak sorununda dahi son derece ilgili ve titiz bir hizmet verdiler.

 2. Benim anlayamadığım olay kombilerin nasıl bu kadar sıklıkla petek sorunu verebildiği. Yeni taşındığım evde en büyük mutluluğum eski evimde yaşadığım kombi sorununu yaşamayacağımdı. Fakat kış ayları geldiğinde kombimi açtığımda yine aynı sorunla karşılaştım. Isıtımama! Gerçekten bu sorunla insan kafayı yiyecek kıvama geliyor. Isınmak için ben bu kombiyi dördüncü dereceye getirmek zorunda mıyım? Her ay beşyüz Türl Lirası fatura ödemek zorunda mıyım? Çok şükür arkadaşımın tavsiyesiyle Buderus Servis Beşiktaş’a giderek sorunumu hallettirdim. Ufak tefek birkaç parça değişimi ve ayarla beni kış ayı boyunca ödeyeceğim binlerce liradan kurtarmış oldular. Hiç düşünmeyin kardeşim, gidin işinizi hallettirin. Adamlar harbiden profesyonel. Kazandıkları helal olsun .

 3. Kışın ortasında evde çocuklarımızın bulunduğu bir anda kombi arıza vererek ısıtmamaya başladı. Sıcak suda bu nedenle kullanılamaz hale geldi. Acil bir şekilde iletişime geçtiğimiz Buderus Servis Beşiktaş tarafından ekip gönderildi. Gönderilen hoşgörülü yetkili servis ekipleri, kombiyi açarak arızayı bulduktan sonra tamirini başarılı bir şekilde hem de oldukça uygun fiyatlar ile hallettiler.

 4. Kombide sürekli olarak popüler markaları tercih eden kişilerden birisiyken, ne kadar hata yaptığımı zorunlu olarak Buderus kombi kullanmaya başlayınca anladım. Özellikle de Buderus markalı kombi cihazlarının ne kadar kaliteli olduğu görünce ve aynı zamanda da dünyaca ünlü popüler markaların servis kalitesinin ne kadar düşük olduğunu bilince iyi ki Buderus kombi kullanmaya başlamışım diyorum. Çünkü Beşiktaş Buderus Servisi tarafından sunulan hizmetler, rakiplerine fark yaratacak düzeyde. Kombi yıllık bakımı ya da kombi arıza onarımı konusunda kendilerine her zaman gönül rahatlığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik sadece bir bakım için neredeyse bir kombinin üçte birlik fiyatını da ödemek zorunda kalmadığınız servis hizmetleri bulunuyor.

 5. Sahip olduğum Buderus kombimin önemli bir sorunu var! Musluğa gelecek su ayarını en fazla 40 derece olarak ayarlamama rağmen kombi, suyu 60-70 derecelere kadar ısıtıyor. Bilhassa banyo yaparken bu durumun çok sıkıntısını çekiyoruz. Sıcak suyu dengelemek adına soğuk suyu açmak zorunda kalıyoruz. Ancak, bu sefer musluktan buz gibi su akıyor. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız!

  Sorunu çözmek adına Beşiktaş’ta oturduğum için Buderus servis Beşiktaş ile temasa geçtim. Buderus servis Beşiktaş temsilcisi; sorunun çözülmesi adına evime ziyarette bulundu. Ancak, sorun hala çözülmüş değil! Bu sorun yüzünden düzgün bir şekilde banyo yapamıyoruz. Ayrıca, yüksek miktarlarda su harcamak zorunda kalıyoruz. Yetkililerden geri dönüş bekliyorum!

 6. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Bu dönem içinde oldukça fazla önerilen markalardan biri olan BUderus markasında karar kıldık. Özellikle iddialı ve hesaplı modellere sahip olması hoşumuza gitmiş durumdaydı. Satın almış olduğumuz kombi modeli bir süre sonra nedenini anlayamadığımız bir şekilde ısıtma konusunda yeterli olmamaya başlamıştı. Bizimde konu hakkında teknik bilgimiz olmadığından dolayı bu konuyu Buderus Servis Beşiktaş (Etiler) adresine emanet etmeyi tercih ettik. Servis hızlı ve ilgili ekibi sayesinde konuyu çok kısa bir süre içinde çözerek kombiyi bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci servis sayesinde bu şekilde sona erdi.

 7. Son birkaç gündür evdeki bir petekte kombi kaynaklı su sızıntısı olduğunu farkettim. Kombi 2 E-Y arıza kodunu veriyordu. İnternetten küçük bir aramayla sorunu çözüp çözemeyeceğime baktım. Sorunu kendim çözemeyeceğimi, teknik servis çağırmam gerektiğini anladım. Hemen Buderus Servis Beşiktaş şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi kısa sürede sorunumu çözüp beni su sızıntısı probleminden kurtardı.

 8. Yaklaşık olarak 4 yıldır kullanmakta olduğum Buderus marka kombimin ekranında yakın zamanda ekranında hata verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Buderus Servis Sarıyer şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyleyerek kısa sürede pompayı değiştirip arızayı giderdiler

 9. Evimizde uzun yıllardır Buderus markasına ait kombi kullanıyoruz ve kombimiz bu zamana kadar yıllık bakımlarını hiç aksatmadığımız için garantisi bittiği halde hiç sorun çıkartmamıştı. Geçen gün ekranda F2 arızası verince Buderus Servis Beşiktaş yetkililerine durumu bildirdik. 2 Saat içerisinde gelen ekip, sıcak su sensöründen kaynaklanan arızayı gidererek bizi mağdur etmediler.

 10. Herkes gibi ben de kombi satın alırken en kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik olmasını da düşünerek en çok bilinen Buderus markasını tercih etmiştim. Kombiyi satın almış olduğum ilk seneler bana hiçbir arıza yaşatmayan kombim son bir haftadır arıza kodu vermeye başladı. Ben de hemen Buderus Servis Beşiktaş şubesini aradım. Gelen ekip kombimde ateşleme problemi olduğunu tespit etti. Ateşleme iyonizasyonunda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde gideren teknik servis ekibi kombimin sorununu ortadan kaldırmış oldu.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis