Buderus Servis Beyoğlu

Özel Buderus Servis Beyoğlu, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosuyla kombi bakımında profesyonel bir yaklaşım sunmaktadır. Kombi bakımı, cihazın uzun ömürlü olması ve enerji verimliliğini koruması açısından önemlidir. Firmamız, periyodik bakım hizmetleri ile kombilerinizin düzenli kontrolünü sağlayarak olası arızaların önüne geçmekte ve sizi beklenmedik durumlarla karşılaşmaktan korumaktadır.

Orijinal Yedek Parça Güvencesi:

Kombi bakımı ve onarımda kullanılan yedek parçaların kalitesi, cihazınızın performansını doğrudan etkiler. Özel Buderus Servis Beyoğlu, orijinal yedek parça temini konusunda güvence vererek kombinizin dayanıklılığını artırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, her müdahalede kaliteli malzemeler kullanarak uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Buderus Servis Beyoğlu İletişim:

Beyoğlu Buderus Servisi
ADRES:Nalıncı Bayırı Sk. No:68 Küçük Piyale 34440 Beyoğlu/İstanbul
TELEFON:0850 259 83 51
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Yakın zamanda kullanmakta olduğum Buderus marka kombim E01 arızası vermeye başladı. Bu şekilde çalışmayan kombim için internette küçük bir araştırma yaptım. Hatanın giderilmesi için internette kullanıcı olarak yapılacak işlemleri tek tek denedim ancak yine de sonuç değişmedi. Ben de hemen Buderus Servis Beyoğlu şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombimin gaz armatürü kısmında sorun olduğunu tespit ederek hızlı bir şekilde tamir edip sorunumu giderdi.

  2. Herkes gibi ben de kombi satın alırken en kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik olmasını da düşünerek en çok bilinen Buderus markasını tercih etmiştim. Kombiyi satın almış olduğum ilk seneler bana hiçbir arıza yaşatmayan kombim son bir haftadır arıza kodu vermeye başladı. Ben de hemen Buderus Servis Beyoğlu şubesini aradım. Gelen ekip kombimde ateşleme problemi olduğunu tespit etti. Ateşleme iyonizasyonunda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde gideren teknik servis ekibi kombimin sorununu ortadan kaldırmış oldu.

  3. Yaklaşık olarak 5 senedir Buderus marka kombi kullanıcısıyım. Şu ana kadar da hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombimin ekranında birkaç günden beri 7 numaralı arızası veriyordu. İnternetten baktığımda baca ile alakalı olduğu yazıyordu. Bu yüzden vakit kaybetmeden Buderus Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kısa süre içerisinde problemi çözerek hatayı ortadan kaldırdı. Hızlı ve çözüm odaklı çalıştıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis