İstanbul

Buderus Servis Beyoğlu

Beyoğlu Buderus Servisi
ADRES: Nalıncı Bayırı Sk. No:68
Küçük Piyale
34440 Beyoğlu/İstanbul
TELEFON: 0850 259 83 51
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ayşe

  Yakın zamanda kullanmakta olduğum Buderus marka kombim E01 arızası vermeye başladı. Bu şekilde çalışmayan kombim için internette küçük bir araştırma yaptım. Hatanın giderilmesi için internette kullanıcı olarak yapılacak işlemleri tek tek denedim ancak yine de sonuç değişmedi. Ben de hemen Buderus Servis Beyoğlu şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombimin gaz armatürü kısmında sorun olduğunu tespit ederek hızlı bir şekilde tamir edip sorunumu giderdi.

 • Şule

  Herkes gibi ben de kombi satın alırken en kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik olmasını da düşünerek en çok bilinen Buderus markasını tercih etmiştim. Kombiyi satın almış olduğum ilk seneler bana hiçbir arıza yaşatmayan kombim son bir haftadır arıza kodu vermeye başladı. Ben de hemen Buderus Servis Beyoğlu şubesini aradım. Gelen ekip kombimde ateşleme problemi olduğunu tespit etti. Ateşleme iyonizasyonunda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde gideren teknik servis ekibi kombimin sorununu ortadan kaldırmış oldu.

 • Hasan

  Yaklaşık olarak 5 senedir Buderus marka kombi kullanıcısıyım. Şu ana kadar da hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombimin ekranında birkaç günden beri 7 numaralı arızası veriyordu. İnternetten baktığımda baca ile alakalı olduğu yazıyordu. Bu yüzden vakit kaybetmeden Buderus Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kısa süre içerisinde problemi çözerek hatayı ortadan kaldırdı. Hızlı ve çözüm odaklı çalıştıkları için kendilerine teşekkür ederim.

 • Beyoğlu ve Çevresine Aynı Gün BUDERUS Servis Hizmeti

  […] Beyoğlu Buderus Servis – 444 78 56 YERİNDE TAMİR HİZMETİ […]

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır