İstanbul

Buderus Servis Beykoz

Beykoz Buderus Servisi
ADRES: Şht. Erdal Yulalı Sk. 29-19
Rüzgarlıbahçe
34805 Beykoz/İstanbul
TELEFON: 0850 495 58 12
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Müge

  Kombimizin ışıkları geçtiğimiz günlerde sönmeye başladı. Kombi patlayacak diye oldukça fazla tereddüt ettik ve hiç vakit kaybetmeden Buderus servis Beykoz şubesini aradık. Eve gelen servis ekiplerinin yakalarında kartları mevcuttur. Verdikleri hizmet ise oldukça kaliteli ve profesyonel görünüyordu. Bizimle bir dost gibi muhabbet ederek işlerini tamamladılar ve ayrıldılar.

 • Fatma

  Herkes gibi ben de kombi satın alırıken en kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik olmasını da düşünerek Buderus markasını tercih etmiştim. Kombiyi satın almış olduğum ilk seneler bana hiçbir arıza yaşatmayan kombim son bir haftadır arıza kodu vermeye başladı. Ben de hemen Buderus Servis Beykozşubesini aradım. Gelen ekip kombimde ateşleme problemi olduğunu tespit etti. Ateşleme iyonizasyonunda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde gideren teknik servis ekibi kombimin sorununu ortadan kaldırmış oldu.

 • Filiz

  Uzun zamandır bakımını yaptırmadığım Buderus markasına ait logamax U62 model kombimin bakımını yaptırmak istediğim için çoğu teknik servisi arayarak kombi bakım fiyatlarını araştırdım. Bir kombi bakımı için çok uçuk denilebilecek fiyatlar verenler çoğunluktaydı. İçlerinden en makul fiyatı veren Buderus Servis Beykoz şubesi oldu. Aradıktan hemen sonra gelip bakımı yapan ekibi herkese öneriyorum.

 • Burak

  Çok uzun senelerden beridir ofisimde Buderus marka kombi kullanıyorum. Kullanmaya başladığım günden bugüne geçen 10 senelik süreçte hiç bir arızasıyla karşılaşmadım. Ancak son bir aydır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, ancak 1 dakika sonra sanki kapanmış gibi tekrar açılıyordu. Bu şekilde hiç çalışmamaya başladı. Ben de Buderus Servis Beykoz şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti.

 • İhsan

  Geçtiğimiz sene yeni bir ev satın alıp oraya taşındık. Satın aldığımız evde Buderus marka kombi kullanılmaktaydı. Markayı kaliteli bir marka olarak biliyorduk. Bundan dolayı hiç değiştirip masrafa girmek istemedik. Ancak geçtiğimiz hafta kombimizin ekranında 9 nolu arıza kodu belirdi. Oturduğumuz lokasyonda bulunan Buderus Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip anakartta problem olduğunu söyleyip birkaç gün içerisinde de tamirini yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Beykoz ve Çevresine BUDERUS Kombi Servisi

  […] Buderus Servis Beykoz : 444 78 […]

Buderus Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonServis Çağır