Buderus Servis Bakırköy

Özel Buderus Servis Bakırköy, kombi bakımında uzman teknik ekibiyle müşterilerine güvenilir bir hizmet sunuyor. Kombi bakımı, cihazın düzenli olarak kontrol edilmesini ve temizlenmesini içerir. Böylece, enerji verimliliği artar, arızaların önüne geçilir ve kombinin ömrü uzatılır. Servisimiz, her marka ve modeldeki kombilere uygun bakım paketleri sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Kombi Onarımı: Hızlı ve Etkili Çözümler

Kombi arızaları beklenmedik anlarda ortaya çıkabilir ve bu durum kullanıcıları olumsuz etkileyebilir. Özel Buderus Servis Bakırköy, deneyimli teknik ekibiyle hızlı ve etkili kombi onarım hizmetleri sunarak müşterilerinin mağduriyetini en aza indiriyor. Arıza tespiti konusunda modern ekipmanlar kullanarak, sorunlara köklü çözümler üretiyor ve kombinin kısa sürede tekrar işler duruma gelmesini sağlıyor.


Buderus Servis Bakırköy İletişim:

ŞİRKET ADI:MUZAFFER CELLAT İLKER ELEKTRİK
ADRES:ŞENLİKKÖY MAH. EFELER SOK. HUZUR APT. NO:12/B
TELEFON:212 573 12 68
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:MUSTAFA TANRIVERDİ ERCİYES ELEKTRİK
ADRES:KARTALTEPE MAH. TERAKKİ CAD. NO:33/3
TELEFON:212 570 06 22
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

7 Comments

  1. Yaklaşık bir buçuk ay kadar önce ufak bir arızası için çağırdığım Buderus yetkili servisi garantisi olan cihazı bozdu. Cihaz onların geldiğinden beri su akıtıyor. 1,5 aylık bir mücadele ve kavga sonucunda herhangi bir şey elde edemedim ki bu sürede garantisi doldu. Bende sinirle özel Bakırköy Buderus Servisi merkezini aradım ve onlardan hizmet aldım. Ekipler aynı günde geldiler, bana çok düşük bir maliyet çıkartarak, yetkili servisin sucu çağırın dediği akıtma sorununu giderdiler.

  2. İsmini daha öncede duymadığım için özellikle servisinin nasıl olacağı konusunda büyük endişelerim olmasına rağmen fiyat uygunluğu nedeniyle Buderus kombi almıştım. Gerçekten verimli bir kullanım gerçekleştirdiğimi söyleyebilirim. Garanti süresi dolduktan sonra arızalansa da Buderus Servis Bakırköy servisi beklediğimden çok daha yüksek kalitede bir servis hizmeti sundu. Cihazın adeta kullanım ömrünün çok daha uzun olmasını sağladılar.

  3. Buderus marka kombi satın almak konusunda bilhassa eşim çok istekliydi. Ben farklı alternatifler üzerine yoğunlaşmıştım. Ancak, eşimin ısrarıyla Buderus marka kombi almaya karar verdik. Geçen süre içerisinde Buderus marka kombi yüzünden neredeyse her günümüz sorunlu geçti!
    Kombimde ilk olarak 3a arızasının olduğu söylendi. Ardından, farklı arızalar da ortaya çıktı. EC, 6a gibi arızalar veren kombimden bir türlü faydalanamıyorum! Durumu çözmek adına Buderus servis Bakırköy ile iletişime geçtim. Sağolsunlar, bana oldukça anlayışlı yaklaştılar. Söz konusu arızaların hepsinin çözülmesi adına Buderus servis Bakırköy kombiyi alarak tamirini yapmaya götürdü. Sonuç olarak, kombim, garanti süresi içerisinde olduğu için cebimden beş kuruş çıkmadan çalışan bir kombiye sahip oldum!

  4. Uzun zamandan beri kullandığımız kombimiz bozulunca hemen yeni bir kombi almak için arayışa girdik. En sonunda Buderus markasının bir modelinde karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde ısıtma konusunda başarılı bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen zamanlar içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Buderus Servis Bakırköy Ataköy adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu incelemenin ardından sorunun çözümünü sağlayarak cihazı kısa bir süre içinde teslim etti. Bu sayede servis ekibinin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorun çok hızlı bir şekilde çözülmüş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci olmuştu.

  5. Üretmiş olduğu kombiler pahalı olsa da kaliteli olduğu için kombi satın alırken Buderus markasını tercih etmiştim. Şu zamana kadar olan 10 senelik süre içerisinde herhangi bir sorunuyla da karşılaşmadım. Ancak son zamanlarda kazandan kombim su damlatmaya başladı. Ben de kombimden memnun olduğum için yeni bir kombi almak yerine tamir etmesi için Buderus Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde sızıntıyı önleyip kombimi teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  6. Evimde yeni aldığım Buderus marka Logamax U052 model kombiyi kullanıyorum. Her açtığımda 3A arıza kodu vererek bir süre sonra çalışmamaya başlıyordu. Evime en yakın teknik servis için internetten numaralarını bulduğum Buderus Servis Bakırköy şubesi hemen gelip baca montajını yanlış yapıldığını tespit ederek çok uygun bir meblağa sorunumuzu hallettiler.

  7. Evimde kullandığım buderus marka kombim 5L hata kodu verdi ve termostat hiç çalışmamaya başladı. Hangi teknik servise ulaştıysam termostatımın kablosunun bozulduğunu ve termostatım cok eski olduğu için kablo değiştirmektense yenisini almam gerektiğini söylediler. Buderus Servis Bakırköy ekibine ulaştığımda ertesi gün gelip termostatımın kablosunu onararak bizi bu maddi külfetten kurtardılar.

Comments are closed.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis