“Buderus Servis Silivri” üzerine 4 yorum

  1. 5 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım kombi belli bir süre sonra kendiliğinden kapatıyor çok kez servis çağırdık ancak sorun devam ediyor ne yapmalıyım tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

  2. Buderus kombi arızası için bir hafta önce Buderus servis Silivri ile temasa geçerek arıza kaydı bıraktım. İki gün önce arızaya bakmak adına hangi gün evime gelebileceklerine dair bana geri dönüş yaptılar. Ben de onlara gündüzleri işte olduğum için ancak öğleden sonra izin alarak gelebileceğimi söyledim. Bu konuda saat 16.30 olarak sözleştik.
    Buderus servis Silivri; saat 16.30’daki buluşmaya gece yarısı olmasına rağmen halen gelmedi. Kendilerini tam üç kez aradım. Ancak, gelmek üzereler bilgisinden başka bilgi alamadım. Söz konusu kombi yaklaşık üçüncü kez arıza yapıyor. Almış olduğum servis hizmetinden kesinlikle memnun değilim! Buderus gibi bir markaya bu yaklaşımı hiç yakıştıramadım.

  3. Yeni bir kombi satın almak istediğimiz süreçte çevremizin önerilerinden sonra Buderus markasında karar kıldık. Özellikle hesaplı ve kaliteli modellere sahip olması bizim için oldukça cezbediciydi. Satın aldığımız Buderus marka kombi bir müddet sonra eskisi gibi ısıtma konusunda iyi bir performans sunmamaya başladı. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soruna çözüm bulabilmek için Buderus servis Silivri adresini tercih ettik. Servis tecrübeli ekibi sayesinde hızlı bir şekilde sorunu çözerek süpürgeyi bize teslim etmiş oldu. Özellikle servisin ilgisi ve hızı takdire şayandı. Elektrik süpürgesinde karşımıza çıkan bu soru tahminimizden öte kısa bir süre içinde çözerek bize teslim etmiş oldu.

  4. Kirada oturduğum evde Buderus marka kombi kullanılmakta. Yıllardır da sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Ama son günlerde sıcaklık kendi kendine artıyor, sonra birden düşüyor. Ev sahibimin yardımcı olmayacağını bildiğimden kendim internetten soruna çare aramaya başladım, ancak sınırlı sayıda bilgi buldum. Denediğim yöntemler de işe yaramayınca son olarak burdan sormak istedim. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış olan var mı?

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis