Buderus Servisi

Kombi denilince akla gelen dünya markalarından bir tanesi için özel servis hizmeti vermek büyük sorumluluk. Bu sorumluluğu kaldıramayacak olan personel ile çalışmalarımızı sürdürmüyoruz çünkü insanlar güvendiği markadan en iyi şekilde servis hizmeti almak istiyor.

Bizler yetkili servis hizmeti vermiyoruz ancak en az yetkili servis kadar disiplinli ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz zaten çalışanlarımızın birçoğu da yetkili servis tecrübesine sahip olan isimlerdir. Disiplin bizim için çok önemli bu yüzden çalışanlarımızın yaptığı ileri sürekli olarak kontrol ediyoruz.

Özel Buderus Servisi firması ekibi olarak yapılan her çalışmayı takip etmek bizim işimiz, sizlerden gelecek en ufak eleştiri de çalışmalarımızı gözden geçiriyoruz ve geri bildirimlerde bulunuyoruz.
Evlerinizde çok fazla kullandığınız ve olmazsa olmaz dediğiniz Buderus kombilerinizin her türlü sorununda bizlere bir telefon etmeniz kapınıza gelmemiz için yeterli olacaktır.

Buderus kalitesi kadar değerli olan servis hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile tüm İstanbul halkına sunulmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında da servis ağlarımız en iyi şekilde dağılmış ve gezici servis ekiplerimiz de belli noktalarda yerini almıştır.

Hızlı olma konusunda bu sektörde bizden daha iyisi yok çünkü her bölgeyi en iyi şekilde analiz ettik ve bu analizlere hala da devam etmekteyiz. Buderus marka ürünler için bizleri arayabilir ve en kısa sürede, en uygun fiyatlar ile servis hizmetleri alabilirsiniz.

Servis Çağır
Onarimmerkezleri.com İstanbul Altus Servis İstanbul Profilo Servis Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Buderus Servis