İstanbul

Buderus Servis Ümraniye

Buderus servis Ümraniye firması kapsamında yer alan servislerimiz siz değerli müşterilerimize ekonomik kombi servis hizmeti vermek için çalışıyor. Son derece profesyonel ve alanında uzman ekibimizle kombinizle ilgili her türlü durumun, sorun ve sıkıntının çözümünü sağlıyoruz. Firmamızın servis hizmeti kapsamında en önem verdiği konu ise müşterilerimizin memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimize olabildiğince en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Buderus servis Ümraniye olarak sizlere güvenilir, kaliteli ve modern kombi servis hizmeti vermek için sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kombinizle ilgili herhangi bir durum için teknolojik araçlarımızla sorunun çözümünü sağlıyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde alacağınız ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz için çalışma saatlerimiz içerisinde bize ulaşmanız yeterli olacak.


ŞİRKET ADI: ONUR TEKNİK SERVİS HİZM.
ADRES: IHLAMURKUYU MAH. EESKİ ÜSKÜDAR YOLU CAD. NO:59
TELEFON: 216 611 92 90
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Fuat

  Kombilerde gaz sızması problemi sıklıkla yaşıyorum. Bir kaç servise başvurmuş olsam da çözüme kavuşmuş değil. Beni bu durumdan kurtarabilir misiniz?

 • Reply
  Sultan A.

  Merhabalar bir sorum olacak. Bundan yaklaşık 5 ay kadar önce Buderus marka kombi aldım. Kombinin montajı yapıldı ve çalıştırmaya başladım. Daha sonra kombi hata verince Buderus servis Ümraniye’de bulunan ekiplerden birini çağırdım, servis bacanın kısa olduğunu ve bacanın balkonun dışına kadar çıkarılması gerektiğini söyledi. Eğer bu şekilde kullandığınız tespit edilirse doğalgaz sağlayan şirket gazınızı kesip projeyi iptal edebilir dendi. Tam olarak ne yapmam gerekiyor?

 • Reply
  İstanbul Buderus Kombi Bakım Onarım Servisi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] servis ya da diğer noktalardan yararlanmak istemeyen bireyler, Buderus Servis Ümraniye olarak çalışanlarımızdan yardım alabilirler. Sorunun kısa sürede tanımlanması ve […]

 • Reply
  İstanbul Buderus Kombi Bakım Onarım Servisi | | Teknolojice

  […] servis ya da diğer noktalardan yararlanmak istemeyen bireyler, Buderus Servis Ümraniye olarak çalışanlarımızdan yardım alabilirler. Sorunun kısa sürede tanımlanması ve […]

 • Reply
  Atfiye U.

  İsmini çok fazla duymamış olmamdan dolayı, ünlü markalara göre pek de faydalı bir kombi olduğunu düşünmüyordum. Ancak daha ekonomik olmasından dolayı almak durumunda kaldım. Uzunca bir süre sorunsuzca kullandıktan sonra ısıtma verimliliği açısından problem yaşamaya başladım ki Buderus Servis Ümraniye merkezine başvuruda bulundum, hemen geldiler ve pek çok ünlü markaya göre kaliteli bir servis hizmetinden faydalandım.

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56