İstanbul

Buderus Servis Kartal

Buderus servis Kartal firması olarak sizlere İstanbul’un pek çok noktasında olduğu gibi Kartal ilçesinde de servis hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için alanında uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün ekibimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Servislerimizde yer alan ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizin kombileriyle ilgili onarım ve bakım işlerini hızlı bir şekilde çözüyor. Buderus servis Kartal olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için sürekli yenilenen teknolojimiz ile cihazlarımızı yeniliyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak için çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren kadromuz ve cihazlarımıza gönül rahatlığıyla kombinizi emanet edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla ekonomik bir hizmet alacaksınız.


ŞİRKET ADI: AYTEK BUDERUS YETKİLİ SERVİS
ADRES: ATALAR CAD.MUSLU SOK.NO:1/B
TELEFON: 216 473 57 27
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Kutay

  Kartal gibi güzel bir İstanbul ilçesinde bu kadar kısa zamanda ve kaliteli bir şekilde kombi servisi veriyor olmanız gerçekten çok iyi. Tebrik ediyor sizi şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Reply
  Parça ve İşçilik Garantili Buderus Servis Hizmeti | İlker Çay | Blog

  […] bir biçimde çalışır, gaz kaçaklarının önüne geçilir. Bu sebeple her yıl mutlaka 1 kez Buderus Servis Kartal şubemizden teknik destek almanızı öneririz. Deneyimli ve güvenilir teknisyenlerimizle Buderus […]

 • Reply
  Selin B.

  Geçtiğimiz hafta kombide ki bir arıza nedeniyle Kartal Buderus servisini aradım. Teknik ekip ana kartın bozuk olduğunu söyleyerek anakartı değiştirdiler. Yetkili servis olmadığını biliyordum, özel servisti. Sorun düzeldi fakat benden söktükleri eski anakartı da götürdüler. Ben daha sonra tekrar arayarak eski anakartımı istediğimi onu inceleteceğimi söyledim. 1 haftadan fazla olmasına rağmen hala geri getirmediler. Tam 400 lira verdiğim bu kartın eskisini almak benim hakkım, Buderus servis Kartal’dan son kez rica ediyorum, söktüğünüz anakartı geri getirin.

Görüşünüzü Paylaşın

BUDERUS SERVİS444 78 56